Bedava İnternet

10 GB Hediye İnternet Veren Uygulamalar [Çalışıyor]

Çeşitli operatörlere ait olan uygulamalar, aboneleri için birbirinden güzel fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar arasında en çok talep gören hediye internet olmaktadır. İnsanların internette geçirdikleri zamanın artmasıyla birlikte, internet kotasının da fazla olması istenmektedir. Özellikle gençler, internette daha fazla zaman geçirdikleri için hediye internet veren uygulamalar konusunda daha fazla arayış içerisindedirler.

 

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell operatörüne ait olan uygulamaları telefonunuza indirerek hemen hediye internet kazanabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. “Dijital operatör” uygulamasını indirerek ve gerekli adımları takip ederek  10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Dijital operatör uygulamasında “salla kazan” sekmesine gelerek telefonunuzu sallamanız gerekir. Böylelikle sizlere sunulan çeşitli sürprizler arasından bir tanesi çıkar. Bu sürprizler arasında hediye 1 GB internet hakkı da olabilir.

Yine Turkcell’e ait olan “Yaani” uygulamasını indirerek de hediye internet sahibi olabilirsiniz. Arama motoru konseptinde olan bu uygulamada, belirli sayıda arama yaptığınız takdirde 10 GB hediye internet verebilir.

 

Vodafone 10 GB Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone operatörüne ait “Vodafone Yanımda” uygulaması aboneler için birbirinden yararlı fırsatlar sunan bir uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra sizin için sunulan “fırsatlar dünyası” kısmında alışverişten başlayarak yemek kuponlarına kadar aboneler için hazırlanmış kampanyalar bulunur. Bunların içerisinden herhangi birisine  “Bana ne var?” adlı bölümdeki çarkı çevirerek sahip olabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması,  çarktaki size gelecek kısma göre 10 GB internet veren uygulamalardan biridir.

“İnternet Avcıları” uygulaması, eğlenerek hediye internet kazanabileceğiniz başka bir Vodafone uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirdikten sonra belirtilen şartları yerine getirerek 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom operatörü, gençlere özel sosyal medyada kullanılmak üzere gece saatlerinde geçerli internet hediyesi sunmaktadır. Selfy uygulamasını indirerek 10 GB hediye internet elde edebilirsiniz.

Türk Telekom, hattı 4.5G uygumlu olan abonelerine özel 10 GB hediye internet vermektedir. Bunun için operatörün belirlemiş olduğu dört haneli 5555 numarasına “HEDIYE 10 GB” yazıp mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!