İnternet Dünyası

Yeniden Metin2’ye Başlayacaklar İçin Metin2 Won Fiyatları

metin2

Metin2 won alabilmek için ilk öncelikle anlaşmalı olan yere üye olmanız gerekir. Üyelik işlemini tamamlayıp kendinize uygun olan ödeme seçeneğini kullanıp, sitedeki bakiye kısmına para yüklemesi yapılmalıdır. Bakiyeyi ise kredi kartıyla, banka kartı, papara, ininal kart, mobil ödeme gibi birçok şekilde yükleme seçeneğiniz bulunuyor.

Bunların hiçbirine sahip değilim diyorsanız da kart kullanmayıp sitede bulunan banka hesaplarından birine ATM’den kartsız para işlemi yapabilirsiniz. İlgili olan hesaba parayı yatırıp daha sonrasında siteden ödeme bildirimi yaparak, 3 ila 4 dakika içinde gerekli olan kontroller yapılarak hesabınıza para yüklenmiş oluyor.

Yüklemiş olduğunuz bakiyeyle metin2 yang alabilmektesiniz. Metin2 yang sayfasından dilediğiniz adeti yazıp anında siparişinizi oluşturmuş oluyorsunuz. Sipariş adetini alt kısımda bulunan kutucağa yazdıktan sonra bakiyenizden düşülür. Metin2 satın alma işleminizi burada tamamlarsınız. Bu işlemi tamamlayıp daha sonrasında canlı desteğe bağlanıp siparişi vermiş olduğunuzu ve oyundaki ch’yi yazmanız yeterli olmaktadır.

Önemli bir not olarak envanteriniz içerisinde maksimum 99 won bulundurabilmektesiniz. Daha fazlasını tutabilmeniz mümkün olmamakta. Ticaret işleminede aynı şekilde maksimum 99 won koyabilmektesiniz.

Metin 2 Yang Fiyatları – Metin2 Won Fiyatları

Metin2 yang fiyatları daima değişkenlik göstermektedir. Serverden severe da farklılık gösterebiliyor. Metin2 yang yeni açılmış olan serverde ilk başlarda çok pahalı olabiliyorken eski serverlere baktığınız zaman daha ucuz olabiliyor. Genel olarak 100m yang, 1 Won fiyatı 8 ila 10 TL arasında değişmektedir. Servere burada dikkat etmeniz gerekir. Server ne kadar eskiyse fiyat o kadar düşer.

Metin2 Won Çekme

Metin2 yang satın almakla, Metin2 won satın alma arasında çok fark bulunmuyor. Fakat yangı won olarak almak sizler için daha iyi olacaktır. Çünkü yangın ticaretinin yapılması zordur. Fakat yang won şeklinde yapıldığı zaman kolay bir şekilde teslim edilmektedir. Oyuncular eski zamandan beri Metin2 yangını genel olarak pazar kurup almaktaydılar. Bu yöntem ise ban riskini daha fazla arttırmaktaydı. Bundan dolayı yangı won şeklinde ticaret yöntemiyle almanız daha doğru bir tercih olacaktır. Wonu depocuya gidip bozdurup daha sonrasında yanga çevirebilirsiniz.

Kaynak : https://www.bursagb.com/metin2-yang/

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri