Nedir ?

Terazi Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

terazı burcu kadını özellikleri

Terazi Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Aklı başında terazi burçlarının kadınlarında ne gibi özelikler oluyor? Terazi burcu kadını özelikleri nelerdir?

Terazi burcu kadını özellikleri arasında, daima mantıklı hareket etmesi ilk dikkat çekiyor. Çünkü her zaman sakin kalmayı başarabilen, sakin sakin hedefe ulaşmasını, ne istediğini bilen özel bir burçtur. Kadınları da tam olarak bu özellikleri taşır.

Terazi Burcu Kadını Karakter Özellikleri

Peki, karakterleri nasıl olur? Terazi burcu karakter özellikleri açısından ortamda sevilen ve samimi – ılımlı olan bir burçtur. Çok fazla sosyal olmayabilir; fakat kendi çevresinde aranan isimlerdendir. Sevdiği kişiler için son derece fedakardır. Kendisini akıllı ve mantıklı olarak tanımlayabilir. Çünkü her ortamda bunu başaran nadir insanlardandır. Sinirlerini saklar ve doğru zamanı bekler. Her zaman yol haritası bellidir. Kafasında başarı için oluşturduğu bir çizgi de vardır. Bu çizgiye göre hareket etme konusunda elinden geleni yapar. Azimli bir burç olduğundan, çoğu zamanda da isteklerine tek tek ulaşma konusunda başarılıdır. En önemli karakter özelliği doğrucu olmasıdır. Her zaman doğruları dile getiren bir kadın olarak da dikkat çekmeyi başarır.

Terazi Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Terazi kadınları, genel olarak çok fazla dikkat çekmez. Terazi burcu kadını fiziksel özellikleri dendiğinde gözleri ya da saçları akıllara gelir. En sevdiği, beğendiği fiziksel özellikleri arasında yer alabilir. Genel anlamda bur burçta olan kadınlar için hatları olan, normal bir vücut yapısı vardır. Çoğu zaman orta boy ve dingin bir görünüme sahiptir. Dikkat çekmek istediklerinde bunu fizikleri ile yapmaz daha çok hareketleri ve aklı ile dikkat çekmekten hoşlanır. Fiziki olarak minyona yakındır.

Terazi Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Hangi özellikler, terazi burcu kadını olumlu özellikleri arasında yer alır? Bakıldığında sakin ve aklı başında olması en olumlu özelliğidir. Aile hayatında da bunu sürdürmeyi başarır. Terazi burcu kadınının hiçbir zaman tekbir çıkış kapısı yoktur. Her zaman hem kendisi hem de ailesi için ikinci bir çıkış kapısını oluşturmayı başarır. Kendisini ifade etme konusunda da başarılıdır. Bir konuyu detaylandırmaktan yorulmaz. Bu aşamada empati kurmayı da bilir. Olumlu şeklide hareket etmek açısından karşı tarafı anlayan bir yapısı da vardır. Bu ve buna benzer özellikler arkadaşlık ve partner ilişkilerinde de başarılı olmayı sağlar. genel anlamda olumlu özellikleri ile bilinen bu burç ortamlarda sevilir

Ayrıca bkz: Yay Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Sakin olması bazen sinir bozucu olabilir. Sürekli olarak sakin bir yapının olması, terazi burcu kadını olumsuz özellikleri arasında olabilir. Bu durumda direkt olarak aile hayatında da sakinlik duruma göre problem olabiliyor. Bir diğer olumsuz özellik ise asasyal olmasıdır. Çevresinde çok fazla arkadaş istemez. Uyum sağlama konusunda başarılıdır ancak yeni arkadaşlar edinme konusunda çok da istekli değildir. Bunu bilerek aslında terazi burcunun kadınının biraz da seçici olduğu sonucunun çıkarabilirsiniz. Mümkün olduğunca seçici bir kimlik ile hareket eder ve kendisi bu anlamda inatçıdır. Bu özelliği ile de olumsuz bir etki bırakabilir.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı ve Cinsellik 

Tarzı burcu kadınları, aşk hayatında da mantıktan yanadır. Ne kadar çok severse sevsin terazi burcu kadını aşk hayatı için mümkün olduğunca mantık çerçevesinde hareket ettiğini söyleyebiliriz. Ancak bir kere mantığına yatan bir ilişkiyi de sonuna kadar mantığına yatırmak için uğraşacaktır. Bunu göz önünde bulundurup, tamamen mutlu etmek için uğraşacaktır. Aşk hayatında başarıyı yakalamasının en önemli yanı ise mantığı ile hareket edip sonrasında bunu sürdürme çabasıdır. Terazi burcu kadını cinsellik konusunda çekingendir. Kendisini genel anlamda partnere bırakır. Yönlendirilmekten hoşlanır.

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Terazi burcu kadınları, var olan akıl ve mantığı ile iş hayatında dikkat çeker. Rekabete girme konusunda çok da istekli değildir. Ancak başarılı olma noktasında, verilen görevleri yerine getirmek için elinden geleni yapacaktır. İş hayatının en önemli aşamalarında dahi, en iyi şeklide hareket ederek kendisini geliştirir. İş için arkadaşlarını satmak ya da buna benzer hırs dolu bir hareket gözlemlemek imkansızdır. Terazi burcu kadını iş hayatı noktasında, kendisi için mutluluğu açan kapıların peşinden gitmekten çekinmez. 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri