Nedir ?

Sandviç Panel Fiyatları Güncel 2022

Yapı inşalarında kullanılan sandviç paneller genel olarak su, ısı ve ses izolasyonlarını sağlamak amacı ile cephe ya da çatılarda kullanılan güçlü etkiye sahip malzemelerdir. Sandviç Panel Fiyatları metrekare üzerinde satışa sunulmaktadır. Bu şekilde satışa sunulan malzeme uygun olarak satışa sunulmaktadır. Özellikle çatı ve dış cephenin dış etkenlerden korunması açısından kullanılması gereken önemli bir malzemedir. Kullanım alanları sadece yapı inşaların ile sınırlı değildir. Soğuk havanın korunmasını gerektirecek alanlarda da sandviç panel malzemesi oldukça yararlı bir yalıtım malzemesidir. Kullanımı kolay olduğundan ve güçlü bir izolasyon aracı olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir. Sandviç panel montaj uzman ekiplerce çok rahat bir şekilde yalıtımı sağlanacak yere uygulanmaktadır.

Sandviç Panel Fiyatları Güncel 2022 nedir diye merak ediyorsanız sizler de yazımızdan bu konuda yararlanma sağlayabilirsiniz. Güvenilir, nitelikli ve kaliteli uygun koşullar ile birlikte sandviç panel bulabilirsiniz. Piyasa fiyatlarını ise sitemizden takip edebilirsiniz.

Sandviç Panel Fiyatları

Sandviç Panel Fiyatları türüne, genişliğine, taşıma gücüne, dolgu malzemesindeki yoğunluğa bağlı olaraktan değişkenlik göstermektedir. Alacağınız sandviç panelin kendi başınıza belirlenmesinin imkânı yoktur. Çünkü kullanım alanını ve kaldıracağı yük gücüne göre en uygun sandviç model tercih edilmelidir. En uygun fiyattaki bir sandviç panel kullanacağınız yapıya denk düşmeyebilir. Böyle bir durumda zararlı çıkmak muhtemel bir sonuçtur. Bu yüzden uzmanlara danışarak sizin için en doğru olan paneli seçmek çok daha mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Bununla birlikte sandviç panel sadece yapısal özelliklere bağlı olarak seçilmemelidir. Kullanacağınız yerin iklim koşulları da göz önünde bulundurmak sandviç panelin ömrünü arttıracaktır. Bu yüzden en ince ayrıntısı ile düşünerekten malzemeyi satın almak doğru olacaktır.

Genel olarak sandviç panel ücretlendirmeleri malzemenin özelliklerine bakınca çokta pahalı değildir. Ancak taş yün özelliğine sahip olan sandviç panelleri diğerlerine nazaran daha pahalı fiyattan satışa sunulmaktadır. Ayrıca renk değişikliği tercih edilirse buda fiyat aralığını arttıran sebepler arasındadır. Plaka halinde satışa sunulan ürünler yatılımda harikalar yaratmaktadır.

Alüminyum Çatı Sandviç Panel Fiyatları Güncel 2022

Malzeme Kalınlık M² Fiyatı
Polistren Sandviç Panel 4 cm 110 TL
Polistren Sandviç Panel 5 cm 165 TL
Polistren Sandviç Panel 6 cm 187 TL
Polistren Sandviç Panel 8 cm 209 TL
Polistren Sandviç Panel 10 cm 231 TL
Polistren Sandviç Panel 12 cm 253 TL
Poliüretan Sandviç Panel 4 cm 120 TL
Poliüretan Sandviç Panel 5 cm 200 TL
Poliüretan Sandviç Panel 6 cm 210 TL
Poliüretan Sandviç Panel 8 cm 231 TL
Poliüretan Sandviç Panel 10 cm 253 TL
Poliüretan Sandviç Panel 12 cm 275 TL
Taşyünü Sandviç Panel 4 cm 176 TL
Taşyünü Sandviç Panel 5 cm 210 TL
Taşyünü Sandviç Panel 6 cm 220 TL
Taşyünü Sandviç Panel 8 cm 231 TL
Taşyünü Sandviç Panel 10 cm 253 TL
Taşyünü Sandviç Panel 12 cm 275 TL

Alüminyum Cephe Sandviç Panel Fiyatları Güncel 2022

Malzeme Kalınlık M² Fiyatı
Polistren Sandviç Panel 4 cm 110 TL
Polistren Sandviç Panel 5 cm 165 TL
Polistren Sandviç Panel 6 cm 187 TL
Polistren Sandviç Panel 8 cm 210 TL
Polistren Sandviç Panel 10 cm 231 TL
Polistren Sandviç Panel 12 cm 255 TL
Poliüretan Sandviç Panel 4 cm 120 TL
Poliüretan Sandviç Panel 5 cm 200 TL
Poliüretan Sandviç Panel 6 cm 220 TL
Poliüretan Sandviç Panel 8 cm 231 ₺
Poliüretan Sandviç Panel 10 cm 253 ₺
Poliüretan Sandviç Panel 12 cm 275 ₺

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri