Buney

Motivasyon için gerekli olan tek şey sensin!

egitim

Selamlar. Bazen sabah kalktığınızda motivasyonunuzun çok kötü olduğunu hissettiğiniz anlar olur. Yataktan böyle hiç çıkmak istemezsiniz sürekli alarmı erteler durursunuz. Ama bir yandan bekleyen projeler, toplantılar teslim etmeniz gereken raporlar vardır. İşte bu zamanlarda mecburiyetten daha çok kalkma isteğiniz için kendinizi dürtmeniz gerekiyor. Yoksa bir yandan kalkmak istemiyorsunuz öteki yandansa mahçup olma duygusu her yanınızı sarıveriyor. Bu aslında belirsiz bir paradoks. Yani zaten paradokslar bilinir bir şey olmaz ama neyse. Bu yazımı burada bırakayım başka zaman devam edeceğim.

Şuan da fazla mesai yapıyorum ve güzel bir eğitim projesi için siteyi tamamlıyoruz. 13 Ağustosta inşallah güzel de bir eğitim vereceğiz. Yazı biraz kısa oldu sanırım ama yapacak bir şey yok. Benim en iyi motivasyon kaynağım güzel bir müzik ve bolca kahve. Ha bu arada dişlerimi daha sık fırçalamaya başladım ve güzel bir parfüm aldım. Birde usetaptap.com projesine dahil oldum. İnşallah güzel şeyler yaparız.

Haydi kalın sağlıcakla.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

Yorum yap!