2019 LG Servis İzmir'in Nerelere Servisi Var? - Oguzhantemiz.com
İnternet Dünyası

LG Servis İzmir’in Nerelere Servisi Var?

lg-yetkili-servis

Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar arasında bulunan LG, ürettiği son teknoloji ürünlerle birçok kişinin gözde markaları arasında yer alıyor. Özellikle ekran ve TV çözümlerinde ön plana çıkan LG bundan başka; mobil cihazlar, beyaz eşya ve klima gibi birçok ürün grubunda müşterilerine hizmet sunuyor. LG ürünleri teknolojik olmalarından dolayı hassas olsalar da doğru bir kullanım ve zamanında yapılan bakımlar sonucunda uzun yıllar boyunca dayanan, kaliteli ve özellikli cihazlardır.

LG Servis, İzmir bölgesinde firmamızın sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. LG ürünleri konusunda uzman bir ekiple gerçekleştirdiğimiz hizmetimizle, tüm LG grubu ürünlere tamir, bakım ve onarım işlemi gerçekleştiriyoruz.

Hizmetini verdiğimiz LG Servis İzmir ilinde gelen yoğun servis taleplerini karşılayabilmek için geniş bir kadroya ve zengin bir malzeme stokuyla işleyişini sürdürmektedir. Tamir işlerinden başka LG ürünlerine bakım hizmeti de sunan firmamız, bakım anlaşması doğrultusunda periyodik olarak sizi ziyaret edecek ve cihazınızın bakımını gerçekleştirecektir. Bizi aramanızın ardından hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturan müşteri hizmetlerimiz LG servis personelimizi adresinize yönlendirecek, ekiplerimiz randevu saatinde adresinizde olacaktır. Verdiğimiz hizmetin her aşamasında güvenli tamir ve bakım prensiplerini benimsediğimiz için değişimini gerçekleştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

LG Servis Karşıyaka müşteri hizmetlerimizi 444 88 48 numaralı telefondan arayarak, cihazınız hakkında bilgi alabilir, tamir prosedürlerimizi öğrenebilir, arıza kaydınızı oluşturabilir ve bakım hizmeti satın alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca çalışan ekiplerimiz talebinizin aciliyetinin bilincinde hareket ederek en kısa süre içerisinde cihazınıza müdahale edecektir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!