Nedir ?

Google Haritalar Pin Kodu Satın Al

Google Business işletme sahipleri tarafından sıklıkla kullanılan ve ismi sık anılan bir uygulamadır. İşletme sahibi olup bu uygulamayı hiç kullanmayan kişiler uygulamanın ne olduğunu ve uygulamaya işletmenin nasıl eklendiğini merak ederler. Google My Business hakkında merak edilenler şunlardır;

 

✅Google My Business Nedir?

Google My Business Google tarafından sağlanan bir yönetim aracıdır. Benim işletmem olarak da adlandırılan bu araç işletme sahiplerinin Google aramalarında bulunmasını sağlar. Aynı zamanda işletme hesaplarının yönetilmesini de kolaylaştırarak işletme sahiplerinin iş yükünü azaltır. Bu araç Google aramaları dışında işletmenin Google haritalarında da kolay şekilde bulunmasını sağlar. Google My Business isimli yönetim aracının kullanılabilmesi için işletme sahiplerinin uygulamaya kayıt olmaları gerekir. Kayıt olmalarının ardından kendilerine gönderilen kodla doğrulama yapıp daha çok müşteriye ulaşabilirler.

✅Google My Business Harita Kaydı

Google My Business harita kaydı işletme sahiplerinin işletmelerini Google haritalarına kayıtlarını yapma işlemidir. Bu işlem sayesinde işletmeler Google haritalarında çıkarak harita kullanan kişilerin işletmeden haberdar olmasını sağlar. Bu sayede de işletme sahipleri daha çok müşteriye kolayca erişebilirler. 

Google My Business ile harita kaydı şu şekilde yapılır;

  • İlk olarak Google My Business uygulamasına Gmail hesabı kullanılarak giriş yapılır.
  • Açılan sayfada yer alan konumları yönet bölümü içinde bulunan konum ekle ve tek bir konum ekle seçenekleri tıklanır.
  • Sonrasında açılan sayfada İşletmenizi Google’a ekleyin butonu tıklanır.
  • İşletmenin adı ve kategorisi seçilir. Daha sonra ise işletme için istenilirse bir konum eklenir.
  • Konum ekleme aşamasından sonra ise işletmenin adres, il ve ilçe bilgileri girilir.
  • Ardından ise işletmeye ait iletişim bilgileri yazılır.
  • Sonraki aşamada ise doğrulama yöntemi belirlenir. Bu yöntemler telefonla arama veya posta yoluyla posta kartı yöntemleri olur.

Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra kişilerin hesaplarına gönderilecek doğrulama kodunu beklemeleri gerekir. Bu kod hesaplarına ulaştığında Google My Business’a bu doğrulama kodu girilerek harita kaydı tamamlanır.

✅Google My Business Pin Satın Al

Google My Business aracında işletmenin doğrulanması için Google tarafından gönderilen kodun hesaba girilmesi gerekir. Bu kodun gönderimi 14 günü bulur. Bazı durumlarda kişilere bu kod gönderilmez ve kişiler tekrar pin veya doğrulama kodu talebinde bulunurlar. Ancak bu bekleme durumundan kurtulmanın bir yolu da vardır. Google My Business pin satışı yapan firmadan pin satın alınarak hızlı bir şekilde doğrulama yapılabilmektedir.

✅Google İşletmem Doğrulama

Google işletmem doğrulama işlemi kişilerin işletmeleri için verilen doğrulama kodu ellerine ulaştıklarında mümkün olur. Google işletmem doğrulama işlemi için iki yöntem vardır. Bu yöntemler telefonla doğrulama ve posta ile doğrulamadır. Posta ile doğrulamada eposta hesabına gelen kod doğrulama bölümüne girilir ve işletmenin doğrulanması aşaması gerçekleştirilir. Telefonla doğrulama da telefonla arama yoluyla gelen kod işletme hesabı için kullanılır ve işletmenin Google My Business üzerinden kullanılması sağlanır.

✅Google My Business Doğrulama Kodu Satın Al

Google My Business doğrulama kodu işletme sahiplerinin uygulamada açtıkları işletmelerin onaylanmasını sağlayan bir koddur. Bu normal şartlarda 14 gün beklemeyi gerektirir. Bekleme sürecini yaşamak istemeyenler 80 TL gibi bir ücretle doğrulama kodunu satın alarak hızlı bir şekilde işletmelerinin onaylanmasını sağlarlar. Bu sayede de Google haritalarda işletmelerinin insanlara ulaşmasının yolunu kolaylaştırırlar. Böylelikle de işletmelerinin büyümesini sağlayabilirler. Bu işlem için https://googlemapspin.com/ adresini kullanabilirsiniz.

✅Google Haritalar Pin Kodu Satın Al

Google haritalar pin kodu satın alma yöntemiyle satın alınan pinler Google My Business’ta yer alan işletme konumu doğrulama bölümüne girilir. Kodun girilmesinin ardından konum doğrulama işlemi gerçekleşir. Satın alınan kod tek kullanımlık bir koddur ve bir işletmenin konumunun doğrulanmasını sağlar. Kişilerin birden fazla işletmenin konumunu Google’a eklemek istedikleri durumda farklı bir doğrulama kodu almaları gerekir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

4 Yorum

Yorum yap!