Nedir ?

Battalbey Bayilik

battalbey bayilik

İnsanların tüketmeyi sevdiği lezzetlerin başında çiğ köfte yer alır. Bu nedenle de çok fazla çiğ köfte markası insanlar için hizmet verir. Sermayesinin düşük olması ve insanların talebinin yoğun olması çiğ köfteci sayısının artmasını sağlar. İş yeri açmak isteyenlerin talebinin yoğun olması popüler markaların bayilik vermelerine neden olur. İş yeri açmak isteyenlere bayilik veren çiğ köfte firmaları arasında Battalbey firması da yer alır. Battalbey bayilik başvuruları ve aranan şartlara dair bilgiler ise şunlardır.

İçindekiler

Battalbey Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır?

Battalbey çiğ köfte bayiliğini almak çok zor değildir. Bayilik almak için en önemli konu firmanın aradığı şartları taşımaktır. Bunun için öncelikle aranan şartların öğrenilmesi gerekir. Firmanın şartlarına uygun olduğunu düşünen kişiler firmanın web sitesi üzerinde paylaşılan bayilik başvuru formunu doldurabilirler. Bu form sayesinde firma adayların bayilik almak için uygun olup olmadığını araştırır. Araştırmaların olumlu sonuçlanması sonucunda da bayilik verir ve ürün gönderimi yapar.

Bayilik başvurusunda bulunacak kişiler http://battalbey.com.tr/bayilikbasvuru/ adresi üzerinde yer alan formu doldurup gönderebilirler. Formda yer alan ad, telefon numarası, soyad, email adresi, konum, il, adres, ilçe, mesaj ve çalışma durumu bilgileri doldurulur. Bu bilgilerin doğru verilmesi bayilik başvurusunun kabul edilme şansını artırır.

Battalbey Çiğköfte Bayilik İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Battalbey firması bayilik başvurusunda bulunan kişilerin belirlediği şartlara uygun olmasını ister. Bu nedenle başvuru sahiplerinin doldurdukları form sonrası araştırma yaparak şartlara uygun olup olmadığını araştırır. Firmanın bayilik vermek için aradığı şartlar ise şunlardır;

  • Çiğ köfte satmak için işlek bir yerde dükkan bulmak
  • Çiğ köfte satılacak dükkanın dekorasyon ve tadilat işlerini yapmak veya yaptırmak
  • Markayı en iyi şekilde temsil edebilmek
  • Çiğ köfte dükkanı açabilecek bütçeye sahip olmak
  • Hijyen standartlarına uygun çalışmak
  • Müşteri memnuniyetini kazanacak şekilde güler yüzlü hizmet sunmak
  • Battalbey firmasının dükkan tabela standartlarına uymak

Bu şartlara uyum sağlayan ve firma tarafından bayilik başvurusu kabul edilen kişiler toptan sipariş verebilirler. Verdikleri çiğ köfte malzemesi siparişlerini teslim almalarıyla da müşterilerine satış yapmaya başlayabilirler.

Battabey Çiğköfte Bayilik Maliyeti Nedir?

battalbey bayilik şartları

Battalbey çiğ köfte bayiliği almak isteyenlerin belirli bir maliyete sahip olmaları gerekir. Bu maliyete çiğ köfte dükkanının bulunması, satış için hazırlanması ve dekorasyon gibi amaçlar için harcanması gereken ücreti ifade eder. Dükkanın bulunduğu semte bağlı olarak ödenecek kira ücretinin göz önüne alınması gerekir. Çiğ köfte dükkanı açmak için gerekli olan maliyet 1000-5000 TL arasında değişir. Bu maliyeti karşılamayacak olan kişilerin bayilik başvurusu yapmamaları gerekir.

Battalbey Çiğköfte Bayilik Ücreti Var Mı?

Battalbey bayilik almak isteyen kişiler firmaya ödeyecekleri ücretin ne kadar olduğunu öğrenmek isterler. Ancak firma bayilik vermek için kişilerden herhangi bir ücret talep etmez. Çiğ köfte satabilecekleri dükkana sahip olanlar ve firmanın tabela standartlarını uygulayanlar bayi olarak çalışabilirler. Dükkanın hazır olması durumunda firmaya ulaşarak çiğ köfte malzemelerinin siparişini vererek satış yapmaya başlayabilirler.

Donas bayilik hakkında bilgi almak için: Donas Bayilik

Battalbey Hangi Bölgelere Bayilik Verir?

Bayilik veren firmalar belirli bölgelerde hizmet verirler. Bu nedenle belirlenen bölgeler dışından yapılan başvuruları kabul etmezler. Ancak Battalbey firması bayilik vermek için bölge veya şehir şartı aramaz. Tüm Türkiye’ye hizmet sunduğu için Türkiye’nin her yerinden yapılan başvuruları değerlendirmeye alır. Şartların uygun olması durumunda ise bayilik verir.

 

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri