İnternet Dünyası

2022 En İyi Ücretsiz Film izleme Uygulamaları

İnternetten film izle

Ücretsiz film izleme uygulamaları sayesinde telefonlarınızdan film ya da dizileri izleyebilirsiniz. Cep telefonlarından film izlemek için ücretsiz uygulamaları telefonlarınıza indirebilirsiniz.  Bu uygulamalar:

  • Showbox:

Showbox en popüler ücretsiz film izleme uygulamalarından biridir. Özellikle kolay ve kullanımı rahat olan arayüzü sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra farklı dizileri ve filmleri kolayca izleyebilirsiniz. Bu film ve diziler de HD kalitesinde olmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamayı farklı cihazlara da indirebilirsiniz. Cep telefonları, tabletler ya da Kindle Fire gibi cihazlara da uygulamayı indirebilirsiniz. İşlevsel ara yüzü dışında zengin film ve dizi içeriği ile Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamaların başında gelmektedir.

  • Sony Crackle

Sony crackle ücretsiz film izleme uygulamalarından biri. Uygulama içerisinde bulunan dizi ve filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Sony Crackle Sony Pictures Entertainment uygulamasıdır. Bu sayede hem yasal olarak indirebilir hem de dilediğiniz dizileri ya da filmleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 21 farklı ülkeden erişilebilen bu uygulama özellikle Android telefonlara sıkça indirilmektedir. HD videoları telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden yasal şekilde indirebilirsiniz. Türkiye’de Android kullanıcılarının bu programı indirmesi henüz mümkün değildir.

  • Terrarium TV:

Terrarium TV ücretsiz film ve dizi izleme uygulamalarından biridir. Özellikle yüksek ses ve görüntü kalitesiyle tercih edilmektedir. Film ve dizilerde oldukça geniş bir izleme seçeneği sunan Terrarium TV, Android telefonlar dışında tablet gibi diğer cihazlara da indirilebilmektedir.

  • Flipps HD:

Ücretsiz bir uygulama olan Flipps HD, hem film hem de dizi izlemenize olanak tanıyor. Dizi ve film dışında maçlara ya da müziklere de uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Ara yüzü YouTube le oldukça benzer olan Flipps HD, farklı video içerikleri ile kullanıcılarına oldukça zengin bir izleme deneyimi de sunuyor. Bu uygulama aynı zamanda televizyon üzerinden de dizi ve filmlerin izlenmesine olanak tanımaktadır. Smart TV aracılığı ile ekranı televizyona yansıtabilir ve istediğiniz filmleri, dizileri televizyon üzerinden seyredebilirsiniz. Özellikle Sony TV, Apple TV, Samsung, LG gibi televizyonlardan film keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri