Bedava İnternet

Vodafone Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye İnternet Kampanyası [Çalışıyor]

Vodafone, müşterilerine özel olarak hazırlanan kampanyalar kapsamında Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyası ile hediye internet verileceği açıklandı. Bu yazımızda Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyası hakkında bilgi ve bu kampanyaya nasıl katılacağınıza dair detayları vereceğiz.

Vodafone, Covid 19 sebebiyle evinde kalan genç müşterilerine yönelik birbirinden avantajlı kampanyalar hazırlamaya başladı. Bunlardan biri de Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyası oldu.

Vodafone Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyası, Vodafone tarafından müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak için Vodafone genç müşterilerinin Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesine geçmesi gerekmektedir.

Bu tarifeye geçen genç Vodafone müşterileri, tarifeyi kullanmaya başlamalarının sonrasında Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyasına katılmaya hak kazanırlar. Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesini kullanan müşterilere ilk aya özel olmak üzere 10 GB ile beraber Whatsapp uygulaması üzerinden sınırsız konuşma ve eğlence paketi olarak da ekstra 2 GB internet daha hediye olarak verilmektedir.

Vodafone Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyasından nasıl faydalanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilmektedir; Vodafone genç müşterileri, Uyumlu Genç 7 tarifesine geçtikten sonra ilk aya özel olmak üzere 10 GB internet hediyesi ile biraber TV eğlence paketi olarak da ekstra olarak aylık 2 GB internet daha kazanmaktadırlar.

Müşterilerin bu internet hediyesini alması için sadece belirtilen tarifeye geçiş yapması yeterli olmaktadır. Tarifeye geçiş yapmanın sonrasında müşterilerin kullandıkları hatlarına 12 GB internet otomatik olarak yüklenirken ayrıca 30 gün boyunca geçerli olacak Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme de ücretsiz olarak sunulmaya başlanacaktır.

Vodafone Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye İnternet Kampanya Detayları Nedir?

Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyası, Vodafone genç müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak isteyen genç müşterilerin Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesine geçmesi gerekmektedir.
  • Vodafone Uyumlu Genç 7 tarife ücreti 49 TL olarak belirtilmiştir.
  • Tarifeye geçen genç Vodafone müşterilerine ilk aya özel olarak 10 GB internet hediyesi verilmektedir.
  • Her ay eğlence için hediye verilen 2 GB internet ile beraber toplam olarak 12 GB internet kullanmak mümkün olmaktadır.
  • Vodafone Firması, Vodafone görüntülü konuşma dahil sınırsız WhatsApp ve 12 GB hediye internet kampanyası kapsamında her türlü değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!