Bedava İnternet

Vodafone İnternet Kampanyaları [Çalışıyor]

Günümüzün en iddialı operatörlerinden birisi olan Vodafone çeşitli 2019 bedava internet paketleri ile yeni yılda bizi karşılıyor.
Tüm operatörler gibi Vodafone’da promosyonlar konusunda oldukça iddialı kampanyalı bizlere sunuyor.

 

Sürekli olarak güncellenen kampanyalar ile ister faturalı olun ister faturasız sizde bu kampanyalardan yararlanabilir ve bedava internetleriniz ile anın tadını çıkarabilirsiniz. Kampanyalar kapsamında size sunulan hediye internet paketleri haftalık, günlük ya da aylık olabilmektedir. Aşağıda bahsedeceğimiz tüm kampanyalar sadece yurt içinde geçerli olup yurt dışı olduğu takdirde yine sistemdeki gibi ücret ödemeniz gerekecektir.
Aynı zamanda bu hediye paketlerinde bir dahaki aya devretme gibi özellikle mevcut değildir. İşte size Vodafone bedava internet paketi kampanyaları hakkında detaylar.

İnternet Avcılarına Özel

Sitemize gelen kullanıcıların google üzerinde yaptığı benzer aramalar şu şekildedir: 10 gb internet, 20 gb internet, turk telekom mobile tarife, tarife telekom internet, tarife vodafone internet, 6 GB Hediye İnternet, 8 GB Hediye İnternet, 10 GB Hediye İnternet, Bedava İnternet Paketleri, Bedava İnternet, Hediye İnternet, Haftalık 10 GB Hediye, Haftalık 8 GB Hediye, Haftalık 6 GB Hediye, İnternet Kazan, Hediye İnternet kazan, İnternet Paketleri, Ücretsiz İnternet, Vodafone bedava internet, vodafone sınırsız internet, vodafone bedava internet paketi…

Sadece FreeZone kullananlara özel bir avantajdır. Google Play ya da App Store üzerinden indireceğiniz avcılar uygulaması sonucunda BİT avına çıkarak saatlik ya da günlük pek çok internet kazanabilirsiniz. Yani hem oyun oynayarak eğlenebilir hem de internet kazanabilirsiniz.

Perşembe Günleri Hediye Kazandırıyor

Sadece Perşembe günleri en az 20 TL yükleyerek en az 2000 MB kazanabilirsiniz. Yani 24 saat geçerli 2 GB hediyenizi ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yedek 500 MB İnternet Hediye

Akıl küpü paketi sonucunda 1 sene içerisinde 3 kez bedava 500 MB hakkınız bulunuyor. Bu paketi kullanmak için Yedek MB yazarak 3636 numarasına mesaj atmanız gereklidir. Bu kampanya kapsamı sadece faturalılara özel bir kampanyadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Google Play ve App Store’da bulunan yanında uygulaması sonucunda her hafta çark kullanarak dakika, sms, internet ve sürpriz hediyeler veriyor.

Günlük Hediye 250 MB

Vodafone yanımda uygulaması sonucunda bana ne var? Kısmına girdiğiniz takdirde orada bulunan butona girmelisiniz. Karşınıza çıkan sayfada hediyeni gör bölümünü seçerek hediyenin yanında günlük 250 MB günlük hediyeye sahip olabilirsiniz. Bu işlem hafta da sadece 1 kez yapılmaktadır.

4,5 G İle Hediyenizi Kapın

Vodafone 4,5 G kapsamına geçenlere 1 aylık 2 GB internet hediye ediyor. 4,5 G’ye geçmek için 4,5 G yazıp 4545’e mesaj atınız. Onay mesajının ardından doya doya bitecek diye düşünmeden kullanabilirsiniz.

Faturasızlarda Kazanıyor

Bedava 2 GB kazanmak için yapmanız gereken çok basittir. ABONE SUPER2GB yazıp 3636 numarasına göndermelisiniz.

Vodafone Self İle Kazanın

Google Play ve App Store üzerinden indireceğiniz Vodafone self uygulamasını indirdiğiniz takdirde bedava internet hesabınıza aktarılacaktır.

Yasal E- Fatura İle Kazanın

E- fatura ile birlikte sms faturaya geçen faturalı abonelerde 15 gün geçeli olan 1 GB paketi hediye edilmektedir. Bu paketten hediye kazanmak için öncellikle EFATURA boşluk E posta adresinizi yazıp ardından 7000 numarasına mesaj atınız. Bunu yaptıktan sonra 1 GB hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone 8 GB İnternet

Super 8GB yazıp 3636 numarasına mesaj atınız. Ardından hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır. Fakat unutmayın ki paket bitiminde eğer iptal etmez iseniz paket sonrasında yenilenecek ve sizden ücret alacaktır.

Sürpriz Bedava İnternet

Surprız yazarak 6666 numarasına mesaj atarak tarifenize ek olarak hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Kazan yazıp 4445 numarasına mesaj atmanız gereklidir. Bunun kapsamında internet hediyenizden yararlanabilirsiniz.

1 GB KAZAN

Vodafone ile internet kazanmak çok kolay. Faturasızlar TL yükledikçe 1GB kazanıyor. Kazanılan 1 GB sadece 5 gün geçerli olmaktadır.

Beşiktaşlılar Kazanıyor

Kara kartal aboneliği ile tüm aboneler sınırsız avantajdan yararlanıyor. Üstelik 3 GB hediye. Beşiktaş tarafından kazanılan maç ve gol durumlarında hattınıza 250 MB hediye veriliyor.

Güvenli Depo Kullan Ve Kazan

Güvenli depo uygulamasını telefonunuza indirerek 1 GB internet kazanma imkânınız var. Bu uygulama sayesinde güvenli veri depolama yapacak hem de 1 GB internetin tadını çıkaracaksınız. Uygulamayı indirdiğinizde hediyeniz aktif hale gelecektir.

Vodafone TV Paketi İle Kazanın

Vodafone Tv paketi ile ilk ay ücretsiz kullanılmasının yanı sıra ilk aya özel 5 GB internet hediye ediliyor. Daha sonraki aylarda ise sadece 4.90 TL dilerseniz paketi kullanabilir dilerseniz hediyenizi kullandıktan sonra bu paketi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var? Uygulaması İle Kazanın

Şüphesiz Vodafone’nun en büyük hediye kampanyası Bana ne var? Uygulaması olmaktadır. Bu uygulama sayesinde bedava internet, dakika, sms ve sürpriz hediyeler dağıtılmaktadır. Her hafta ücretsiz olarak size verilen çark çevirme hakkı sonucunda haftalık hediyeler dağıtılıyor. Gerekli olan uygulamayı indirdikten sonra bu bölümü her hafta kullanabileceksiniz.

Bana Ne Var Nedir?

Bu uygulama sonucunda kendinize özel internet paketleri, sinema biletleri ve pek çok mağazadan indirim gibi hediyeler dağıtılmaktadır. Bu kısımdan size özel avantajları görebilir kampanyalara tek tıkla ulaşabilirsiniz.
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm kampanyaları kullanarak sizlerde kolay bir şekilde ücretsiz internete sahip olabilirsiniz. Kullanabilmek için gerekli olan tek şey kampanyaları doğru bir şekilde uygulamanız olacaktır.

Ücretsiz Kampanyalar

Vodafone tarafından verilen tüm ücretsiz internet kampanyalar herkesin yararlanabileceği iddialı kampanyalardır. Fakat unutmayınız ki bazı kampanyalar tamamen ücretsiz iken bazıları daha sonraki aylarda ücret isteyebilmektedir. Bundan dolayı bu konuda dikkat etmeli ve iptal ettirmeyi unutmamalısınız. Sonradan ücretliye dönen kampanyaların amacı aslında tanıtım olarak kullanılması ve satın alınmasıdır. Fakat çoğu insan gibi sizlerde bunu fırsat bilip bedava internetten yararlanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

8 Yorum

Yorum yap!