Bedava İnternet

Vodafone Hoş Geldin İlk Ay 20 GB Bedava İnternet [Çalışıyor]

Vodafone yeni gelen müşterilerini sevindirmek için bedava internet vermeye devam etmektedir. Vodafone hoş geldin hediyesi isminde sunulan hediyeler genelde internet üzerine olmaktadır. Vodafone en son olarak yeni gelen müşterilerine 20 GB internet hediye etmeye başlamıştır. Bu yazımızda Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgi ve bu kampanyaya nasıl katılacağınıza dair detayları vereceğiz.

 

Vodafone, var olan müşterileri ile beraber, yeni gelen müşterileri için de birçok hediye hazırlamaktadır. Numara taşıma veya yeni bir hat alarak Vodafone müşterisi olan kullanıcılara özel olarak hazırlanan kampanyaların sonuncusu ise Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyası olmuştur.

 

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi Olarak İlk Ay 20 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyası, yeni Vodafone müşterisi olmuş kişilere özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyası kapsamında numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Vodafone müşterisi olanlara ilk aya özel olarak 20 GB internet hediyesi verilmektedir.

Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyasından, son 1 aylık dönem içinde Vodafone şubelerinden numarasını taşımış olan, yeni hat alan veya faturasız hattını faturalı hatta geçiren müşterilerin faydalanma hakkı bulunmaktadır. Vodafone, müşterilerinin durumuna göre aylık 20 GB veya aylık 10 GB internet hediyelerinden birisini hediye etmektedir.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi Olarak İlk Ay 20 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyası faydalanmak için ilk olarak Vodafone abonesi olmak gerekmektedir. Vodafone abonesi olmuş ve bu işlemi son 1 aylık süre içinde gerçekleştirmiş olan kişiler 20 GB internet kazanma hakkına sahip olmaktadırlar.

Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava interneti almak için ilk olarak yeni Vodafone müşterilerinin Vodafone Yanımda isimli uygulamayı cep telefonuna indirmesi gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyen müşteriler, uygulama içinde bulunan ek paketler bölümüne girerek 20 GB internet hediyelerini alabilmektedirler.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi Olarak İlk Ay 20 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyasından son 1 ay içinde Vodafone müşterisi olmuş olan kişiler yararlanabilmektedir.
  • Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için belirlenmiş tarifelerden birisini aktif olarak kullanıyor olmak gerekmektedir.
  • Vodafone abonesi olduktan sonra belirlenmiş tariflerden birisine geçen Vodafone müşterilerine ilk ay kullanmak için 20 GB internet hediyesi verilmektedir.
  • Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyasından sadece faturalı Vodafone hat kullanan müşteriler yararlanabilmektedir.
  • Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyasından kazanılan internet hakkının bitmesinden sonra müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
  • Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyasından verilen 20 GB internet, kullanım süresi bittiğinde kalan haklar otomatik olarak silinmektedir.
  • Vodafone, Vodafone hoş geldin hediyesi ilk ay 20 GB bedava internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum yap!