Bedava İnternet

Vodafone dMags Dergi Uygulamasında Geçerli Sınırsız İnternet[Çalışıyor]

Vodafone, hazırlamış olduğu dergi paketi uygulaması ile birlikte Vodafone müşterilerinin yüzlerce dergiye erişme şansına sahip olmasını sağlamaktadır. Dergi paketi Uygulamasını cep telefonuna yükleyen Vodafone müşterilerine dergi paketi uygulamasında geçerli olan sınırsız internet hediyesi verilmektedir. Bu yazımızda Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyası hakkında bilgiler ve bu kampanyaya katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Vodafone müşterilerine hemen hemen her şekilde internet hediyesi vermektedir. Okumayı seven müşterileri için özel bir dergi uygulaması çıkaran Vodafone, bu uygulamayı telefonuna yükleyen müşterilerine sınırsız internet hediyesi vermektedir.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasında Geçerli Sınırsız İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyası, Vodafone müşterileri için özel olarak hazırlanmış bir dergi uygulama kampanyasıdır. Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyası kapsamında dMags adı verilen dergi uygulamasını cep telefonuna yükleyerek bu uygulamayı kullanan abonelere dergi indirmeleri için sınırsız internet hediyesi verilmektedir.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasında Geçerli Sınırsız İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Vodafone müşterileri ilk olarak uygulama mağazası içerisinde bulunan Vodafone dMags dergi uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulamanın yüklenmesinden sonra uygulama içinde bulunan sınırsız dergi seçeneklerinden seçilenler indirilerek okunabilmektedir.

Vodafone, müşterilerine dMags dergi uygulamasını rahat bir şekilde kullanabilmeleri için dergi uygulamasında kullanabilecekleri sınırsız internet hizmeti vermektedir. Sınırsız interneti alabilmek için bazı adımların yapılması gereklidir. Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyasından nasıl faydalanabilirim sorusunun cevabı şu şekildedir:

 1. Vodafone dMags Dergi uygulamasını cep telefonuna indirmeniz gereklidir.
 2. Uygulama yüklendikten sonra hesap oluştur yazan butona tıklayıp ve yeni hesap oluşturulur.
 3. Hesap oluşturma işleminden sonra cep telefonunun kısa mesaj bölümünden HEDIYE DERGI yazıp 7000’e SMS gönderilerek aktivasyon kodu talep edilir.
 4. SMS ile gönderilen aktivasyon kodu, uygulamanın içinde bulunan sağ tarafından profil bilgisi bölümündeki alana yazılır.
 5. Aktivasyon kodu yazıldıktan sonra uygulamanın rengi kırmızıya dönmektedir. Rengin değişmesi ile beraber sınırsız internet kullanımı başlamış olacaktır.
 6. Vodafone müşterileri, sınırsız internet hakkını aldıktan 1 aylık süre boyunca uygulama üzerinden istediği dergiyi indirme hakkına sahip olacaktır.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasında Geçerli Sınırsız İnternet Kampanyası Detayları Nedir?

Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyası, bütün Vodafone müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyasından faydalanmak için ilk olarak müşterilerin uygulama mağazasından Vodafone dMags Dergi uygulamasını indirmesi gerekmektedir.
 • Uygulama içinde kullanmak üzere sınırsız internet almak için müşterilerin öncelikle aktivasyon kodunu alması gerekmektedir.
 • Kısa mesaj ile alınan aktivasyon kodunun uygulamaya girilmesi ile sınırsız internet kullanım hakkı başlamış olacaktır.
 • Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyasında verilen sınırsız internet hakkı sadece 1 ay boyunca geçerlidir.
 • 1 aylık sürenin dolması ile birlikte kazanılan internet hakkı otomatik olarak kaldırılacaktır.
 • Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet hakkı yalnızca dergi uygulaması içerisinde geçerlidir. Diğer kullanımlarda abonenin devam eden interneti üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.
 • Vodafone Firması, Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapmak ve kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!