Bedava İnternet

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası 2020

Vodafone 15 Temmuz kampanyası sayesinde abonelerini mutlu ederken, yaşanan darbe girişimi sonrası yaşadığımız gururu hediyeleri ile kutlamaya devam ediyor. Diğer operatörler bedava dakika, SMS ve internet paketlerini güne özel sunarken, Vodafone’da abonelerini unutmuyor ve birçok sürpriz sunuyor. Şimdi sunulan bir sürprizlerden faydalanmak için neler yapmanız gerektiğini sizler için açıklıyoruz.

Vodafone 15 Temmuz 2019 kampanyası olarak birçok hediye sunuyor ve bunların başında da faturalı Vodafone hat kullanıcı iseniz, e-fatura hizmetine geçiş yer alıyor. Bu sayede hem kağıt israfını engelleyebilirsiniz hem de bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. E- fatura hizmetine geçiş yapmak için ‘’EFATURA’’ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp e-mail adresinizi yazarak 7000’e SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle faturanız e-mail adresinize gönderilecektir ve bedava internetiniz de hattınıza otomatik yüklenecektir.

Vodafone 15 Temmuz hediyesi saymakla bitmiyor. 15 Temmuz gününe özel sunulan ‘’Güvenli Depo’’ uygulaması sayesinde 1 GB bedava internet hakkını kazanabilirsiniz. Bunun için ‘’Güvenli Depo’’ uygulamasını telefonunuza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ve 1 GB bedava internet paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!