Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bedava 10 GB İnternet [Güncel]

Turkcell Salla Kazan Bedava 10 GB İnternet

Turkcell ülkemizde en çok tercih edilen GSM operatörlerinden bir tanesi. Her zaman bir övünç kaynağı olan çekim gücünden faydalanmak isteyen kişiler hatlarını Turkcell’den satın alırken bunun ayrıcalıklarını da doyasıya yaşıyor. Turkcell tarafından sunulan ayrıcalıklar yalnızca paketlerle de sınırlı değil. Turkcell bedava internet imkânları ile birlikte kullanıcılar paketlerindekinden çok daha fazla internet kullanabilirler.

Turkcell Salla Kazan

Turkcell tarafından devamlı olarak hediyeler kazanabileceğiniz bir kampanya bulunmakta. Çok uzun süredir devam eden bu kampanya artık klasikleşmiş bir Turkcell avantajına dönüştü. Turkcell Salla Kazan kampanyası ile her hafta bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ücretsiz dakika ve SMS kullanımları da kampanya kapsamında sizlere sunulacaktır.

Salla Kazan her hafta yalnızca 1 defa kullanılabilecek bir kampanyadır. Kampanya kapsamında telefonlarını sallayan kişiler karşılarına çıkan iki farklı hediye arasından seçimlerini yaparlar. Her hafta yapılabildiği için aylık paketlere ek olarak sürekli hediyeler kazanılabilecektir. Kampanya ile Turkcell bedava internet kazanmak son derece kolay.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell abonesi olan kişiler kampanya dahilinde bedava internet kazanmak için ilk olarak telefonlarına Dijital Operatörüm uygulamasını indirmelidir. Play Store ya da App Store üzerinden kolaylıkla indirilip yüklenebilen bu uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Uygulamaya giriş işlemlerinde telefon numarası bilgisi istenecektir. Bu bilgi doğru bir şekilde yazıldıktan sonra uygulamaya giriş yapılır.

Uygulamaya girdiğinizde sol alt köşede Salla Kazan kampanyası için özel bir sembol göreceksiniz. Bu sembole girerek kampanya ekranına giriş yapabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz haftada şansınızı kullanmışsanız bu sembol belirmeyecektir. Yönlendirildiğiniz sayfa “Şimdi Kazan” butonuna tıklayarak telefonunuz sizlere gösterileceği şekilde sallayabilirsiniz. Ardından karşınıza Turkcell bedava internet için iki farklı seçenek çıkacaktır.

Ekranınızda beliren iki hediyeden bir tanesini seçmeniz gereklidir. Dakika ve internet bir arada çıktığında paketinizin durumuna göre karar verebilirsiniz. Bazı durumlarda her ikisinde de internet seçeneği sunulur. Ancak bir tanesi yüksek miktarda GB olmasına rağmen kısa süreli kullanıma sunulur. Diğeri daha az kapasiteli olan ancak haftalık ya da aylık hediyelerdir.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!