Bedava İnternet

Turkcell İllere Özel Bedava İnternet Kampanyası [Çalışıyor]

Turkcell, Telekom, Vodafone  10 GB internet dağıtmaya devam ediyor!

 

İnsanlar GSM operatörleri arasında kolay geçiş dönemine girildikten sonra sürekli olarak operatör değişikliğine gider.

Eğer herhangi bir operatörde çekim gücü problemi yaşanmıyorsa farklı operatörlere geçiş yapmak son derece avantajlı olacaktır. Yeni bir operatöre geçiş yapıldığında büyük hediyeler ve avantajlı paketler satın almak mümkün olur. Yıldan yıla geçiş yapıldığında akıllı telefonlar daha ekonomik bir şekilde kullanılabilir.

Turkcell, yapılan geçiş işlemlerinde onu tercih etmeniz için muhteşem kampanyalar düzenlemektedir. Son düzenlediği kampanyada Turkcell kullanıcısının nispeten az olduğu şehirler tercih edilmiştir. Bu şehirlerde yeni hat alan ya da Turkcell geçiş işlemini gerçekleştiren aboneler Turkcell bedava internet kazanma hakkını elde ederler.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet 2020

Turkcell tarafından düzenlenen bu kampanyada üye sayısı diğer illere nazaran daha az olan iller belirlenmiş ve kampanya düzenlenmiştir. Kampanya kapsamında yeni bir hat alan, faturaları ya da faturasız hatlara geçiş yapan kişiler kampanyadan faydalanma imkânı bulmaktadır. Bazı illerimizde ise yalnızca hat geçişlerine özel olarak kampanya düzenlenmiştir.

Yeni hat alan ya da diğer hatlara geçiş yapan kişilerin kampanyaya katılım için bulundukları şehirlerin;

Adana

Afyon

Balıkesir

Bursa

Edirne

İzmir

Konya

Mersin

Şanlıurfa

Sakarya

Antalya

Aydın

Denizli

Gaziantep, illerimizden bir tanesi olması gereklidir.

Ayrıca yalnızca faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak bu kampanyadan Turkcell bedava internet kazanmak isteyen kişilerin;

Kayseri

Samsun

Osmaniye, illerinden birisinde olması gereklidir.

Turkcell İllere Özel Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yeni hat satın alma ya da geçiş işlemlerinin yaptıktan sonraki 1 ay içerisinde bu kampanyaya katılım yapmanız gereklidir. Kampanya kapsamında 2 GB internet ya da 1000 dakika kazanılabilir. Bu seçim sizlere bırakılacaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra kendi tercihinize göre ILFATURASIZ 2GB ya da ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200’a mesaj göndermeniz gereklidir.

Mesaj sonrasında Turkcell tarafından geri dönüş sağlanırken kısa süre içerisinde hediyeleriniz hattınıza tanımlanır. Verilen hediyelerin kullanım süresi 1 ay olacaktır. 2020 senesi içerisinde tekrardan bir geçiş işlemiş gerçekleştirirseniz Turkcell bedava internet kampanyasına tekrar katılım göstermezsiniz.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!