Bedava İnternet İnternet Dünyası

Turkcell Rahat Hadi Üçlük Paketi Bedava İnternet (Turkcell 1200 GB İnternet kampanyası)

Turkcell bedava internet kampanyaları 2019

Selamlar! Sizlere bu içeriğimizde Turkcell Bedava İnternet Kampanyasından bahsedeceğim!

 

 

 

Turkcell Rahat Hadi Üçlük kampanyası rekor kırıyor. Rahat Hadi Üçlük 1200 gb ek paketi kaç para? Turkcell en ucuz bedava internet kampanyası rekor kıracak. En çok kullanılan Turkcell Bedava Rahat Hadi Üçlük kampanyası detayları.

 

 

Turkcell hadi üçlük paketi 2019 yılında en çok beğenilen paketlerin arasına girdi! Peki ama neden? Çünkü tam 3 saatliğine sadece 10 TL ye 1200 GB İnternet veriyor! Evet yanlış duymadınız tamı tamına 1200 GB!

Turkcell 1200 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 1200 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat Hadi Üçlük kampanyası detayları neler?

10 TL karşılığında 3 saat boyunca 1200 GB internet sunnan Turkcell, Rahat Ek Paketler kapsamında tarife üzerinden “Rahat Paket” kullanan müşterilerine özel bir anlaşma yaptı. Rahat Paket bulunan müşteriler ek paket satın alabilecek muhteşem gelişmeler yaşandı. Paket aşımı olmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz paket sonrası ücretlendirme periyodu 1 kb kadar düşürüyor.

En Fazla İnternet Turkcell’de

Turkcell bedava internet kampanyaları 2019

Turkcell bedava internet kampanyaları 2019

Turkcell mobil hat kullananlar için ek paketi rekor kıracak. 3 saat geçerli olan 1200 GB internet sahibi olarak herşeyi indirebilirsiniz. Anlık ihtiyaçlar için hızlı çözüm üreten paketin fiyatı 10 TL olarak açıklandı.

Rahat Hadi Üçlük Paketi nasıl yapabilirim?

Turkcell uygulamasını indirerek, Turkcell mağazalarından rahat hadi Üçlük paketi satın alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayarak hemen satın alabilirsiniz.

Rahat Hadi Üçlük yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

İptal etmek için “İptal Rahat Hadi UCLUK” yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019

 

Turkcell Bedava internet kampanyalarında Salla Kazan, BİP gibi uygulamalar bedava internet veriyor. Bayramda Bedava internet sonrası 30 Ağustos Turkcell Bedava internet kampanyasını da kullanabilirsiniz. Ancak en yaygın BİP Bedava internet 2019 popülerliğini koruyor.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!