Bedava İnternet

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterileri, otomatik ödeme talimatı vererek hediye internet kazanabilmektedirler. Türk Telekom müşterileri, faturaları için verecekleri otomatik ödeme talimatı emri sonrasında 2 GB internet hediyesi kazanabilmektedirler. Bu yazımızda Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyası hakkında bilgi ve bu kampanyaya nasıl katılabileceğiniz ile ilgili detayları vereceğiz.

Türk Telekom faturalı hat sahibi müşterileri için onlara özel internet kampanyası hazırladı. Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyası kapsamında faturasını otomatik ödeme talimatı veren bütün müşterilerine 2 GB internet hediyesi vermektedir.

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Emrine 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyası, Türk Telekom faturalı hat sahibi müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyası kapsamında Online İşlemler Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanalları üstünden otomatik fatura ödeme talimatı emri veren Türk Telekom müşterilerine internet hediyesi vermektedir.

Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyasına dahil olan Türk Telekom müşterilerine hediye olarak verilen 2 GB internet haftalık olarak kullanılabilmektedir. Türk Telekom müşterileri 2 GB internet hediyesini bir hafta süre boyunca istediği gibi tüketebilmektedir.

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Emrine 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyasına katılabilmek için müşterilerin otomatik ödeme talimatı emri vermesi gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatını verdikten sonra müşterilerin kullandıkları hatta otomatik olarak 2 GB hediye internet yüklenmektedir.

Yüklenen bu hediye 2 GB internet, 1 hafta süresince kullanılabilmektedir. Türk Telekom müşterileri, otomatik fatura ödeme talimatı emri vermesinin ardından kısa mesaj ile bilgilendirilerek bedava internet kullanımına başlanabilmektedir.

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Emrine 2 GB Hediye İnternet Kampanya Detayları Nelerdir?

Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanya detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyası, Türk Telekom faturalı hat sahibi müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak için müşterilerin cep telefonu faturalarını otomatik ödemeye vermiş olması gerekmektedir.
  • Sesli yanıt sistemi veya Türk Telekom müşteri hizmetleri üstünden verilen otomatik ödeme talimatları kampanya kapsamına girmemektedir.
  • Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyasından kazanılan 2 GB hediye internet sadece bir hafta boyunca kullanılabilmektedir.
  • Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyasından kazanılan 2 GB internetin kullanılmayan miktarı süre dolduğu zaman otomatik olarak silinmektedir.
  • Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyasından kazanılan 2 GB hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyasından kazanılan 2 GB hediye internet, üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır.
  • Türk Telekom Firması, Türk Telekom otomatik ödeme talimatı emrine 2 GB hediye internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!