Bedava İnternet

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet

Geçtiğimiz senelerde Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketi ile birlikte birçok kullanıcı hediye internet paketlerinden faydalanmıştı. 2018 yılında tekrardan Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketleri aktif hale gelecek mi burası biraz meçhul.

2016 yılının unutulmayacak olaylarından biri olan 2016 Türkiye askerî darbe girişimi hemen hemen herkesi çok derinden etkileşmişti. 15 Temmuz 2016 tarihinde bilindiği üzerine ülkemizde hain darbe girişiminin ardından operatörler tarafından acil destek paketleri tanımlanmıştı. Böylelikle yaşanan kargaşalarda insanlar birbiri ile rahatlıkla iletişime geçebiliyor ve o an yaşanan durumları sosyal medya da paylaşarak herkesin bilgilenmesini sağlıyordu. Peki, 2020 yılında 15 Temmuzu anmak adına Türk Telekom operatörü 15 Temmuz bedava internet paketi kampanyası sunacak mı?

Türk Telekom 15 Temmuz hediyeleri aşağıdaki gibidir.

15 Temmuz 2020 tarihinde 00:00 ila 23:59 saatlerinde geçerlidir.
1GB Bedava internet paketi ile 1000 dakika bedava konuşma paketi.
Ek olarak 5000 adet SMS hakkı ücretsiz olarak bütün Türk Telekom kullanıcılarına otomatik olarak tanımlanacaktır.
Türk Telekom 15 Temmuz Hediye İnternet Paketi
15 Temmuz gününe sadece 1 hafta kalmış durumda, ilerleyen zamanlarda anacağımız günlerden biri olan 15 Temmuz tarihine özel şuan için Türk Telekom operatörünün adına herhangi bir kampanya bulunmamaktadır. Türk Telekom 15 Temmuz hediyeleri ile birlikte sizlerde bedava internete girmek istiyorsanız eğer ki kampanya aktif hale gelirse bütün Türk Telekom kullanıcıları otomatik olarak SMS ile bilgilendirme alacaktır.

Hattınız Türk Telekom ise ve sizlerde Türk Telekom’un 15 Temmuz tarihinde yapacağı kampanyalar hakkında bilgilenmek istiyorsanız bizleri takip edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!