Oyun

Train Station Renovation İnceleme

Train Station Renovation oynanış
Yazar - Editor

Train Station Renovation İnceleme, simulasyon oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. İstasyonun işleyişinden siz sorumlu olacağınız ve düzgün çalışıp çalışmadığı sizden sorulacak olan bu sistem için omuzlarınızda ağır bir yük olacak. Bunu yapmak hiçte kolay olmamakla birlikte her istasyonu tamir etme görevini siz üstleniyorsunuz. Hayalinize kalmış olan bu düzenleme ile istedğiniz tasarımı yapabilir ve tamir işlemlerini başlatabilirsiniz. Tabii ki bunun sonunda istasyon tamir edilecek ve düzgün ve verimli bir şekilde çalışabilecektir.

Train Station Renovation yeni nesil bir tren simülasyon oyunudur. Train Station Renovation’de her detay gösterilerek oyunucunun oyuna daha kolay adapte olmasına olanak tanır. Bu oyun kısaca tren istasyonlarının tamirinde geçmişten bu yana zaman harcayan ve bu konuda oldukça profesyonel hale gelen yenileme şirketinin çabasını anlatmaktadır. Burada aşama aşama giidebileceğinizi unutmayın. İk başta küçük istasyonlardan başlayarak yavaş yavaş büyük istasyonlara geçebileceksiniz.

Train Station Renovation Oynanış

İlk başta dediğimiz gibi oyuna logomuzu belirlemek ile başlamaktayız. Burada bizlere sunulan farklı fakrlı logolar içerisinden hangisini beğenirseniz onu seçin ve daha sonra değiştiremeyeceğinizi unutmayın. Sadece logo değil şirket adı da belirlemeniz gerekmektedir. Tren istasyonu tamir ekibine yakışacak bir şirket ismi belirlmenizi tavsiye ederiz. Bunları belirledikten sonra oyun sizi ofiste başlatacaktır. Ofisinizden ve bilgisayarınızdan çıkıp ilk başta etrafı görün ne var ne yok inceleyin neler yapabilecceğinize dair fikir sahibi edinin. Burada yapmanız gereken eğitim kitabını okumanız ve gösterilen haritadan yeni görev yerleri seçmenizdir. Oyunun size model tren kurmanıza izin vereceği birçok model trenin içinde bulunduğu odaya gidin ve size vereceği treni sürmeye odaklanın. Zaten ilk olarak oyun size nasıl oynamanız gerektiğini yavaş yavaş bildirim ve yazılarla hatırlatacaktır.

Train Station Renovation inceleme

Oyuna dair öğrenebileceğiniz birçok şeyi size vereceği eğitim kitabında görme şansınız bulunuyor. Eğitimin hiçbir zor tarafı bulunmuyor zaten gördüğünüzde neler yapmanız gerektiğini anlayackasınız. Size verilen görevde isterseniz ufak bir kısmını yapabilirsiniz fakat daha da keyif almak için istasyonun tamamını tamir etmek isteyeceğinizden eminiz. Sizlere verilen işi tamamladığınızı düşünüyorsanız bir sonraki işinizi seçmeye gittiğinizde onaylayabilirsiniz. Her işi bitirdiğinizde daha da büyük bir istasyon görevine sahip olabilecek düüzeyde olacaksınız. Oyunda yapabilecekleriniz sınırı yok diyebiliriz. Garı baştan aşağı toparlama, tuğlaları veya camları onarma gibi ya da trenle alakalı koltukları, pislikleri, tren donanımını halledebilme gibi bir çok özellik yer almaktadır. Fırçalar, süpürgeler, demir tıraşlama cihazı gibi teknik donanım isteyen aletler de yer almaktadır.

Train Station Renovation Grafik

Dokular yüksek kaliteli ve yüksek çözünürlüklü olması oyuna kullanıcıyı daha da fazla bağlamaktadır. Çevremizde gördüğümüz renkler oldukça gerçekçi bir düzeyde yapılmış olup etraftaki sesler de günlük hayatımızdan alınmış olması yaşamdan izler barındırdığı için daha sürükleyici bir oyun ortamı hazırlamaktadır. Nesnelerin gölgeleri birebir yapılmış olup olmasa da olur kafasıyla hareket edilmemiş. Özellikle tuğlalardan tutun da camlara kadar ya da gece gündüz aydınlatmalara kadar birçok unsur düşünülmüş diyebiliriz.

Üst düzey bir donanım istemeyen bu oyunu birçok bilgisayar kaldıracak düzeydedir. Orta sekment bir bilgisayarda bu grafikleri alabilir kasmadan tren simülasyonu oyununu oynayabilirsiniz. Tabii ki grafik alanında bazı eksiklikleri var. Örneğin çöp kaldırırken bunu çok basit bir şekilde yapması veya cam temizlerken iki kere tuşa bastıktan sonra kaybolması gibi hataların düzeltilmesi gerektiğini düşünmekteyiz. Bunun dışında oyunun görevler ve grafikler konusunda oldukça başarılı olduğunu kanıtladı diyebiliriz. En yeni tren simülasyon oyunlardan bir tanesi olan Train Station Renovation’ sizde beğendiniz mi ?

Train Station Renovation

Train Station Renovation Fiyat

Train Station Renovation türkçe arayüzü ile birlikte dili oldukça anlaışılır tasarlanmıştır. Türkçe ile beraber yaklaşık 4 dili daha bünyesinde barındıran bu oyunun steam fiyatı 30 lira olarak belirlenmiştir. Tek oyunculu olması arakadaşlarınızla oynayamayacağınız anlamına gelse de tek olduğunuzda da zevkli olmaktadır. Sürekli etkinlikler ve duyurular eklenen bu oyunda güncellemeler ile birlikte hergün daha iyiye gitmektedir.

Mutlaka göz atın => En İyi Apple Arcade Oyunları

Train Station Renovation Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® 7/8/10,
 • İşlemci: Intel Core i3-4130 / AMD Phenom II X4,
 • Bellek: 4 GB RAM,
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X,
 • DirectX: Sürüm 11,
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® 10,
 • İşlemci: Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 5 1600,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580,
 • DirectX: Sürüm 11,
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan,

Train Station Renovation Fragman

Yazar hakkında

Editor

Yorum yap!