İnternet Dünyası Nedir ?

Tactic Force Altın Satışları Başladı! | TF Altın Fiyatları Ne Kadar?

Tactic force altın satın al

İstanbul merkezli Türk oyun geliştirici firması HES Games tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Tactic Force’nin açılışı için sayılı günler kaldı ve oyuncular bir hayli heyecanlı. İçeriğimizde Tactic Force’un önemli bir alanı olan E-Pin sistemi nasıl olacak, oyuncuların E-Pin olarak satın aldığı Tactic Force Altın Fiyatları pahalı mı? başlıklarına değineceğiz. 

 

Tactic Force Altın Nereden Satın Alınabilir?

tactic-force-oyun-goruntusu

Tactic Force Altın Kodları Satın Al

Tactic Force Altın kodları Türkiye’de yer alan önemli satış sitelerinde yer alacak ve firmalar arasındaki fiyatlar arasında çok fazla olmasa da, bonus veren ve kitleyi kendine çekmek için birçok kampanyalar düzenleyen firmalar da olacaktır. Bu da oyuncuların yararına tabii. Şimdi sizler için bu kampanyaları düzenleyen firmalardan en iyisini seçip tanıtacağız. 

 

Tactic Force Altın Satış Sitesi

 

Tactic Force için yaptığımız araştırmaların sonucunda en iyi kampanyalar düzenleyen ve fiyat avantajı sağlayıp, kullanılabilen bonus paralar veren bir firmayı inceleyeceğiz. Firma adı BursaGB. Bu firma bir hayli eski ve yıllardan beri binlerce kişinin takip ettiği ve sürekli alışveriş yaptığı bir sitedir ki, oyuncu çevrenizde de bu ismi duyan, siteyi kullanan bir hayli kullanıcı vardır. 

 

Güncel Tactic Force Altın Fiyatları

 

Tactic Force Altın Fiyatları ve Altın Paketleri şu şekilde sıralanmakta.

 

  • 2.450 Altın 4,40 TL
  • 5.000 Altın 8,90 TL
  • 10.000 Altın + 500 Bonus Altın 17,90 TL
  • 25.000 Altın + 1.500 Bonus Altın 44,90 TL
  • 50.000 Altın + 4.000 Bonus Altın 89,90 TL
  • 150.000 Altın + 30.000 Bonus Altın 269,90 TL

 

Firmanın kampanyası şu: “ BursaGB üzerinden Tactic Force Altın Satın Al ve Site içinde Bedava Oyun Kodlarına Sahip Olabileceğin Bonus Paraları Kazan!” Üstelik güvenilir bir çok ödeme yöntemi sunan BursaGB, TF dışında birçok oyunda da uygun ucuz fiyat avantajı sunuyor. 

 

Sende ucuz Tactic Force Altın satın almak istiyorsan BursaGB.com üzerinden sitesinin TF Altın sayfasına ulaşabilirsin. 

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!