Oyun

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri
Yazar - Editor

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2020 yılını bitirmeden önce cüzdanlarımızdaki son paraları ne mi yapmalıyız ? Tabii ki Steam Cadılar Bayramı İndirimleri’ne saklamalıyız. Cadılar bayramı indirimleri bugün itibariyle başlamış olup 2 Kasım 21.00’a kadar sürecek olmasının yani bol bol indirimlere kavuşacağımız bu zamannı iyi değerlendirmeliyiz. Oyuncular indirimlerin başladığını duyduktan sonra ilk işleri istek listelerine bakmak olacaktır. İstek listesindeki oyunların indirime girdiğini gören kullanıcılar diğer oyunlara bakmadan hemen ilk onları satın almak isteyecek, istek listesine girmeyenler ise indirimler arasından beğendiği oyunu seçecektir. Birbirinden güzel oyunların yer aldığı bu indirimleri kaçırmayın. Her yıl Steam tarafından yapılan bu indirimler oldukça rağbet görmekte iken, oyunların zaten sabit kurdan satıldığı Steam’de fiyatlar oldukça düştü diyebiliriz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Oyunlar

Pacify

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri listesinin başında yer alan Pacify’nin konusu diğer korku oyunlarına göre biraz daha farklı diyebiliriz. Pacify büyük bir fırtınaya şahit oluyor ve bunun sonucunda evin dışında kalıyor. Bir adam tutulur ve bu adama evi araştırması söylenir. Burada işte oyunumuz başlar. Çok ürkütücü görünüşe sahip küçük kızla evin için saklambaç oyunu başlamaktadır. Oyunun solgun renkleri insanı korkutmaya yeterken aniden gelen yüksek korkutucu sesler ise oyunu daha da korkunç hale getirmektedir. Oyun bir evin içerisinde geçmektedir. Bu ev öyle bir dizayn edilmiş ki hem harika hemde çok korkutucu.

Duvardaki posterlerden tutunda koridorun uzunluğunda hiçbir şeyin görünmemesi gibi birçok şeyi aklınıza getirebilirsiniz. Adeta korku filmlerinden çıkmış gibi bir oyun. Oyunda bazı yerlerden geçerken el feneri kullanmak zorundasınız görmeniz için. Fakat el feneri kullandığınızda bulunmanız kolaylaşır ve ilk yakalanan siz olursunuz. Küçük kızın çığlıkları onu görmeseniz de evin her tarafında yakınlanmaktadır. Oyunu daha iyi oynamak taktiklerini kavramak için 3 saat kesin oynamanız gerekiyor. Tabii ki bu üç saat nasıl geçer bunu biz bileemeyiz. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ucuz ama korkutucu nadir oyunlardan olan Pacify steam cadılar bayramı indirimleri kapsamında fiyatı daha da düşmüştür.

The Witcher 3: Wild Hunt

Oyunun temel amacı, Ciri kaçıyor ve biz yakalamaya çalışıyoruz. Tabii ki bu kadar basit olmamakla birlikte başımıza gelen türlü türlü maceraların eğlenceli oluşu sizi oyuna bağlamaktadır. Oyundaki karakterimizin adı Geralt ve yıllardır unutamadığı aşkı olan Yennefer ile yolları kesişmektedir. Asıl olay bundan sonra gelişir. Bilmiyoruz Netflix The Witcher izlediniz mi ama olaylar oyundakinin aynısı diyebiliriz. Geralt Yennefer ablamızı bulduktan sonra Ciri’yi arramak ile hayatınızı sürdürmektedir. Oyuna ilk başladığınızda oyun mekaniklerini, büyüleri, yeteneklerinizi sırayla kullanıcıya öğretmeye çalışır. Tabii ki bu yetenekler daha sonra gelişecek fakat bu hiçte kolay olmayacaktır.

Karışık bir sistemi bulunmamakla beraber baştaki öğrenmeye kolayca alışıp oyunun ana hikayesine kendinizi kaptırıyorsunuz. Oyunda yer alan ejderyalar mı dersiniz yoksa canavarlar mı dersiniz, birden fazla yaratıkla mücadele eden Geralt abimiz Ciri’ye ulaşmak için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Ana görevlere nazaran yan görevlerin daha da çok eğlenceli olması kullanıcıları bazen görevlerden saptırabilmektedir. Örneğin yolda gidiyorsunuz fakat yolun kenarında arabası yağmalanmış bir tüccar gördünüz. Yardım etmek zorunda değilsiniz bunun için adı yan görev. Fakat yardım ettiğinizde hem yağmacılardan paralar eşyalar toplarsınız hemde eğlenceli bir serüvenin parçası olursunuz. Steam Cadılar Bayramı İndirimleri listesinin en değerli oyunlarından bir tanesi diyebiliriz.

Control

Bilim kurguya kaçan sahneleriyle oldukça sürükleyici bir oyun olan Control kullanıcıları adeta ekrana kilitlemektedir. Control oyununun hikayesi yıllar önce bulunduğu kasabada gerçekleşen doğaüstü olaydan etkilenen binlerce insan arasında ailesini de kaybeden Jesse Faden ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. New York’ta bulunan gizemli bir şirket farklı dünyalardan gelen doğaüstü güçlere sahip insanlar tarafından işgal edilmektedir. Şirketin yeni sahibi yani yöneticisi sürekli değişen için bulunduğu binanın kontrolünü yeniden elinde tutmak istemesi üzerine kurguların bolca yer aldığı savaşın ortasında kendinizi aniden bulabilirsiniz. Control oyununu daha çok macera oyunu olarak görebilirsiniz.

Sürekli değişen ekipmanlar, kullanıcının tercihlerine göre değişen ortamlar ve doğaüstü yeteneğe sahip olan kişilerce yönetilen zevkli bir oyunla karşı karşıyasınız. Oyunda yer alan silahlarımızın şarjörü siz doldurmuyorsunuz kendiliğinden dolan bir şarjör düşünün nasıl olacaksa! Mevcut güçlerimizi kullanabilmemiz için enerjimiz yer almaktadır. Enerjimiz tükendiği takdirde güçlerimizi kullanamayız ve savaşlarda yenik düşebiliriz. Tasarım kısmından bakacak olursak birçok noktada kendini belli edecek ortalam üstü bir grafik altyapısı bulunmaktadır. Oyun mekanikleri üst düzey gelişmiş olmasa da oynarken zevk alacağınız sürükleyici oyunlardan bir tanesidir.

Dead by Daylight

Dead by Daylight çok heyecanlı olmasının yanı sıra rekabetçi, korku ve gerilimin de oldukça yüksek olduğu bir oyun diyebiliriz. Daha çok hayatta kalma ve gizlilik üzerine kurulmuş olan bu oyunda iletişim en önemli ögelerden bir tanesidir. Özellikle arkadaşlarınızla oynadığınızda çok sevkli bir ortam oluştuğunu söylemekte fayda var. Oyunun ana konusu, oyunda bir kişi katil, dört kişi ise katilden kaçmaya çalışan oyuncuları oluşturmaktadır. Katilin özel duyma hislerininin olması kaçan oyuncuları bulmak için işe yarasa da kaçanlar için hiçde iç açıcı bir durum olmuyor. Tabii ki kaçmak için çeşitli nesneleri kullanabilir pencereden atlayabilirsiniz. Burada kaçanlar da katil olabiliyorken bu durum sırayla değişkenlik göstermekedir.

Oyunun asıl amacını anlatacak olursak, metal geçitlerini kullanrak kaçmaya çalışan oyuncular bozuk jeneratörleri tamir ederek hedef şaşırtmaktadırlar. En az beş tanesini onarırsanız kapılar açılır ve oyuncular ölüm alanının dışına çıkarak oyunu kazanır. Katilin amacı ise hayatta olanları yakalamak ve bunları kancaya asarak etkisiz hale getirmektir. Bu kancadan kaçmak imkansız olmakla birlikte sadece arkadaşlarınız sizi kurtarabilir. Oyunda kurban edilen kişi saf dışı kalarak oyundan çıkar. Oyun korkunç gibi gözükse de oynayınca çok zevkli olduğunu göreceksiniz. Steam Cadılar Bayramı İndirimleri listemizin tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Oyunlar Listesi

 • Trials Rising %80 indirimle 17,80 TL
 • Celeste %66 indirimle 10,54 TL
 • Don’t Starve Together %66 indirimle 8,16 TL
 • Divinity Original Sin 2 – Definitive Edition %60 indirimle 30 TL
 • Ori and the Blind Forest: Definitive Edition %75 indirimle 7,81 TL
 • Resident Evil 3 %50 indirimle 129,50 TL
 • The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition %70 indirimle 22,49 TL
 • Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition %82 indirimle 66,11 TL
 • Doom Eternal %50 indirimle 99,50 TL
 • A Plague Tale: Innocence %66 indirimle 44,20 TL
 • Alien Isolation %75 indirimle 14,75 TL
 • Vampyr %70 indirimle 57,00 TL
 • Metro Last Light Redux %80 indirimle 6,20 TL
 • Hitman 2 – Gold Edition %70 indirimle 43,20 TL
 • The Evil Within 2 %50 indirimle 67,00 TL
 • Rainbow Six Siege %60 indirimle 35,60 TL
 • Dying Light %66 indirimle 20,39 TL
 • Hearts of Iron IV %75 indirimle 14,75 TL
 • Far Cry New Dawn %75 indirimle 49,75 TL
 • Control %30 indirimle 146,30 TL
 • Little Nightmares %80 indirimle 6,20 TL
 • Inside %66 indirimle 10,54 TL
 • Darkest Dungeon %75 indirimle 9,75 TL
 • Call Of Cthulhu %70 indirimle 42 TL

Mutlaka göz atın => Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimleri

Steam indirimleri ne zaman oluyor?

Yıllar boyunca oyun tarafında büytük mücadeleler veren, oyuncuların en sevdiği satıcı profilini yakalayan steam genelde hangi günler indirim sağlıyor? Steam indirimleri ne zaman oluyor bilmiyoruz fakat tam olarak tarih veremesek de geçmiş yıllardan öne çıkarak yakın tarihleri sizlere aktarabiliriz. Steam indirimleri sayesinde onlarca oyun %70 indirim sağlanarak fiyatları oldukça düşmektedir. Önceden pahalı bu oyuna bu kadar para verilmez dediğiniz oyunların fiyatlarındaki düşüşü gördükten sorna denemek isteyeceksiniz.

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi 2021: 23 – 27 Ocak
Steam Bahar Temizliği 2021: 21 Mayıs – 29 Mayıs
Steam Yaz İndirimi 2021: 25 Haziran – 9 Temmuz
Steam Cadılar Bayramı İndirimleri: 28 Ekim – 1 Kasım
Steam Sonbahar İndirimi 2021: 27 Kasım – 3 Aralık
Steam Kış İndirimi 2021: 19 Aralık – 2 Ocak 2020

Yazar hakkında

Editor

Yorum yap!