Oyun

PES 2021 Mobile

Yazar - Hakan Beledin

PES 2021 Mobile, en popüler ve en çok tercih edilen futbol oyunlarından bir tanesi olan bu oyunun mobil sürümü piyasaya sürüldü. Yıllardır sevilen ve oynnamaktan keyif alınan bu oyunun son serisi PES 2021 mobile için heyecan verici niteliklerle karşımıza çıkıyor. Mobile tarafında oyun oynamayı seven pek çok kullanıcı yer almaktadır. Bu kullanıcılar daha çok futbol tarafında Dream League gibi biraz daha grafikleri düşük ve oynanış bakımından zayıf kriterlere sahip oyunları tercih etmekteyken PES 2021 mobile sürümünün çıkmasıyla artık terazi yeniden tartılacak diyebiliriz. Şimdiden 50 milyondan fazla kişi tarafından inidilen bu oyunda güncellemeler, kulüpler, oyuncular ve daha fazlası sizleri beklemektedir!

Konami’den beklenmeyen fakat oyuncuları mutlu eden bu açıklama Ekim ayının sonlarına doğru geldi. PES 2021 futbol oyunu hem android hemde iOS için tamamen ücretsiz hale getirildi. Kullanıcıların ücretsiz bir şekilde indirebileceği bu oyunda hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. PC tarafında herkesin de bildiği fakat kullanıcılar tarafından ilk duyulduğunda şaşkınlıkla karşılanan bir haber olan ” PES 2021 yerine eFootball PES 2021 çıkartıldı” sözleri oldukça tartışılmıştı. Bunun ardından Konami Mobile için büyük adımlar atarak kullanıcıların beğenisini tekrar kazandı. PES 2021 Mobile’de karşımıza çıkan: görsel iyileştirmelerle seyir zevki artırılması, takımların ve oyunların en yeni özelliklerini barındırarak güncel bir istatistik sunulması, güncel olan müzikler eklenmesi gibi pek çok detay PES 2021 Mobile içinde bizleri karşılamaktadır.

PES 2021 Mobile En Güçlü Oyuncular

Pes 2021 en güçlü oyuncuların başında yer alan oyuncular hepimizin bildiği gibi Ronaldo ve Messi karşımıza çıkmaktadır. Bunun haricinde eski oyuncuların da yükske güçleri olduğu için yine listenin tepesinde karşımıza çıkan isimler arasındadırlar. Özellikle yüksek özellikleri ve teknikleriyle karşımıza çıkan Berkamp ve Maradona’yı görmekteyiz. Bu oyuncular takımın işleyişine, özellikle takım ruhunu artırıcı özellikleri ile oldukça işe yaramaktadır.

Konami PES serisi ile birlikte büyük başarılara imza atmış olup bunlardan bir taneside 2019 yılında katıldığı E3’de ”En İyi Spor Oyunu” ödülü kazanmasının ardından çalışmalarına daha da hız verdi. PES 2021’in hazırlanmasında grafik olarak büyük altyapı yapmaktadır. Bu hazırlıklar tabii ki grafik olarak da önemli gelişmeleri beraberinde getirmektedir. Örneğin PES 2021 1.7 GB indirme boyutuna sahip olarak telefonunuzun önemli bir kısmında kendisine yer bulmaktadır. İndirirken bu gibi durumları göz önünde bulundurarak indirmelisiniz. Oyun bu dosya indirmesiyle kalmıyor, her hafta yayınlanan güncelleme ile oyuncuların güçleri, takımların değerleri gibi güncel hayata dair ne varsa gerçek yapmaya çalışmaktadırlar.

PES 2021 Mobile

PES 2021 Mobile Lisanslı Takımlar ve Futbolcular

Avrupa’nın en iyi takımları PES 2021’de karşınıza çıkmaktadır. FC Barcelona, Manchester United, Juventus, FC Bayern München’in dışında özel bir anlaşma sağlanılan AS Roma’da bu oyunun içinde diğerlerine nazaran daha iyi bir pozisyondadır. Sadece bunlar değil diğer resmi kuluplerinde lisansları alınarak formalarındaki renkliliği görebileceksiniz. Bunun dışında çevrimiçi oyun özelliğine sahip olan PES 2021 hem yakındaki insanlarla ya da arkadaşlarınızla oynamanızı sağlarken hemde uzaktaki oyuncularla eşleşmenize olanak sağlar. Geçmişte yer alan ve büyük başarımlar elde etmiş usta oyuncuları da unutmayan PES 2021, Mobile oyununda D. BECKHAM, F. TOTTI, D. MARADONA, S. GERRARD, G. BATISTUTA, FERNANDO TORRES ve K. RUMMENIGGE gibi maziye adını kazımış usta oyuncualrı karşımıza çıkarmaktadır.

eFootball PES 2021 Mobile

PES 2021 Mobile Nasıl İndirilir

PES 2021 Mobile nasıl indirilir sorusundan önce sizlere vermemiz gereken bilgiler arasında, bu yüklemeyi yapabilmeniz için öncelikle telefonunuzda yer açmanız gerekir. Yaklaşık 2GB oranında bir yer açsanız yeter fakat oyunla beraber bu alanda dolacağı için telefonunuz oldukça yavaşlar. Eğer yüksek hacimli videolarınız ya da fotoğraflarınız varsa bunları ya başka cihaza taşıyın ya da bulut sürüsüne yükleyin. Silmenizi tavsiye etmeyiz çünkü telefonunuzda tuttuğunuza göre değerli görüntülerdir.

Mutlaka göz atın => LoL Şekilli Nick Nasıl Yapılır?

Bunun dışında gereksiz yüksek GB’lı dosyalarınız varsa bunları da kaldırın. Önemli notlardan bir tanesi de bazı kullanıcılarda yaşanan indirme sorununa çözüm olarak, indirme işleminiz tamamiyle bitmeden kapatmamanız ve bağlantınızı kesmemeniz için sizleri uyarmaktayız. 50 milyondan fazla indirme sağlanan PES 2021 Mobile’de insanlar hergün daha da fazla ilgi göstererek bu sayıları artırmaktadır. Sevdiğimiz serilerin başında gelen PES futbol oyunları, güncellemeleri ve her geçen gün kendilerini geliştirtikleri sürece gelecekte de karşımıza çıkacaktır.

PES 2021 Mobile Trailer

Yazar hakkında

Hakan Beledin

4 Yorum

Yorum yap!