Nedir ?

Penti Bayilik

Penti Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar

Yatırımcılar tarafından en çok aranan işlerin başında bir firmaya ait franchise almaktır. Franchise almak o ürüne ait orijinal ürünleri satmak için alınıyor. 70 yıllık deneyime ve profesyonel iş geliştirme sürecine dahil olmak için penti bayilik alabilirsiniz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında penti bayilik almak mümkündür.

Tavsiye içerikler;

İçindekiler

Penti Hakkında

Türkiye’nin en önemli iç çamaşır bayisi olan penti 1970 yılında öğretmen çorap ismini alarak faaliyet yürüttüler. Öğretmen çorap olmasının amacı ise o yıllarda ince çoraba en çok öğretmenler tarafından tercih edildiği için o ismi uygun buldular ve o yıllarda sadece çorap üretiliyordu. 1980 yıllarda firma çeşitliliğe gitmiş ve iç çamaşır üretime başlayıp 1984 yılında petni ismini almıştır. Zaman içinde çorabın yanında ev giyimi, iç giyim, bikini ve mayo üretimine başlamıştır. 1994 yılında Tekirdağ Çorlu’da ilk fabrikasını kurmuştur. Penti markasını kullananların yüzde 99’u bilinirliği yüzde 78’i memnuniyet duyduklarını söylüyorlar.

Penti Bayilik Başvurusu

penti bayilik başvurusu için bir proje hazırlamanız ve penti ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Türkiye’nin en büyük iç çamaşır markası olan penti gerekli şartları yerine getirmeniz halinde size bayilik verecektir.

Penti Bayilik Şartları Nelerdir?

Türkiye’nin en köklü firması bayilik için belli başlı şartlar istiyor. Penti eğer alışveriş merkezinde açacaksanız giriş katına bayilik vermeye daha sıcak bakıyor eğer giriş katı olmazsa üst katlara da bayilik veriyor. Şehir merkezine işlek noktalara bayilik veriyor. açacağınız iş yeri en az 120 metrekarelik bir alan olması gerekiyor.

Bölge konumu işlek olsa bile yakınında penti bayisi var ise yine size penti bayilik vermiyor. Pentiden bayilik alabilmek için giyim sektöründe deneyimli olmanız da gerekiyor daha önce eğer bu sektörlerde iş yaptıysanız bu işlerde başarılı olmanız gerekiyor. Penti bayilik açabilmek için 400 bin lira sermayeye sahip olmanız gerekiyor.

Pentiden Profesyonel Destek

Penti bayilik alıp şirketin sağladığı tüm desteklerden yararlanabilirsiniz. Başvuru ile başlayan destekler anahtar teslimine kadar devam etmektedir. Reklam ve personel seçimleri konusunda da pentinin profesyonel katkısı büyüktür.

Türkiye’de ve Dünya’da Penti Bayileri

Türkiye’nin önemli çorap ve iç çamaşırı şirketi olan penti Türkiye’de toplamda 60 ilde 300 den fazla mağazası bulunuyor. Penti yurtdışında da 29 ülke de faaliyet gösteriyor 29 ülkede toplam 106 tane mağazası vardır. Yurt dışında da en çok beğenilen firmaların başında geliyor. Çin, İtalya, İngiltere, Rusya ve Kanada gibi ülkelerde satışı yapılan mağazaları vardır.

Penti Mağazalarında Satılan Ürünler

Penti mağazalarında satılan ürünler şu şekildedir;

  • Plaj için; mayo, bikini, şapka ve havlu
  • İç giyim için; jartiyer, atlet, korse, sütyen ve külot
  • Ev içi giyim için; pijama, gecelik ve sabahlık

Gibi ürünler penti bayilerinde satılıyor. Kadınların en çok tercih ettiği penti bir dünya markası haline gelmiştir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri