Ekonomi

Passolig Kredi Kartı Nedir?

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Nelerdir?

Kredi kartı yaşamımızda önemli bir yere sahip ödeme araçlarından birisidir. Kredi kartı bizlere ödemelerimizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapma fırsatı sunar. Bu yazımızda sizlere kredi kartının getirmiş olduğu fırsatlardan olan Passolig kredi kartı nedir , Passolig kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve Passolig kredi kartının özellikleri nelerdir ? sorularının cevaplarını yazımızın devamından erişebilirsiniz.

Passolig Kredi Kartı Nedir ?

Passolig kredi kartı stadyumlara girişlerde veya maç biletlerini temin ederken yaşanılan zaman kaybını ortadan kaldırarak, stadyumlara girişleri daha hızlı ve güvenilir bir şekilde bilet almanıza olanak sağlayan bir kart türüdür. 14 Nisan 2014 tarihinde çıkarılan yasa ile stadyumlara girişler Passolig kartı ile yapılmaktadır. Bu kartın en önemli avantajlarından birisi stadyumlara girişin daha hızlı yapılmasıdır. Passolig kredi kartı ile maç biletini elektronik ortamda passolig kartınıza yükleyerek hızlı bir şekilde bilet alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilet alım işlemlerinizden sonra belirtmiş olduğunuz email adresinize bilet alım detayları mail olarak gelmektedir.

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Bunlardan farklı olarak Passolig kredi kartını isteğiniz doğrultusunda kredi kartı olarakta kullabilirsiniz. Ayrıca passolig kredi kartını her türlü işlemler sonrasında taraftarı olduğunuz takımda kazanmaktadır. Bu şekilde hem kendinize hemde takımınıza kazandırmış oluyorsunuz.
Sizlerde yukarıda anlatmış olduğumuz Passolig Kredi Kartı avantajlarından faydalanmak için, Passolig kredi kartı başvurusu yaparak kartınızı belirtmiş olduğunuz adrese isteyebilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!