Ekonomi

Kolay Kredi Veren Bankalar

kolay kredi veren bankalar

Bazen insanın acil olarak paraya ihtiyacı olabiliyor. Bu durumda hızlı bir şekilde hangi bankadan kredi alınabileceğini bilmek sizin adınıza avantajlı bir durum olacaktır. Biz sizler adına bu araştırmayı yapıp ortaya ”kolay kredi veren bankalar”  içeriğini  adım adım çıkardık. Keyifli okumalar.

İçindekiler

Şubesiz Bankacılık İmkanları ile Kolay Kredi Alımı

Hızlı bir şekilde kredi çekebilmek istiyorsanız bu konu hakkında yapabileceğiniz ilk adım şubesiz bankacılık hizmeti vermekte olan bankalara başvuruda bulunmak olacaktır. Bu tip bankalar evrak istemediklerinden dolayı diğer bankalara göre daha rahat kredi kullandırmaktadırlar. Bu konuda önce gelen üç banka vardır bunlar; 

1.TEB-CEPTETEB

2.Aktif Bank-N KOLAY

3.QNB Finansbank-enpara.com

Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu bankalar Kredi Kayıt Bürosu üzerinden kredi notunuza ve e-devlet üzerinden SGK dökümüne ulaşabildikleri için belge talep etmeye ihtiyaç duymamaktadırlar.

N Kolay kredi ile Hızlı Nakdi Çözüm

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N kolay vasıtası ile şubede zaman kaybetmeden ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmasanız dahi bu imkandan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Bankanın müşterisi olmamanız halinde ihtiyaç duyulan imzalar için adresinize bir kurye gönderilecek ve talep edilen evrakları imzalamanız istenecektir. Bu adımın ardından acil kredi başvurunuz onaylanırsa eğer talep etmiş olduğunuz miktar hesabınıza geçilecektir.

Ev kadınlarına kredi imkanı: Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Dijital Bankacılık Kolaylığı ile Enpara.com İhtiyaç Kredisi

kolay kredi imkanı sağlayan bankalar

Enpara.com ile ekstra bir masrafa girmeden avantajlı faiz oranlarıyla kredi sahibi olabilirsiniz. Online bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde şubeye gitmeden kredinizi kullanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. 

Şayet QNB Finansbank kullanıcı değilseniz gereksinim duyulan belgeleri imzalamanız için istediğiniz zamanda istediğiniz lokasyonda size belgeleri ulaştıracaktır.

Online Bankacılık ile CEPTETEB Kredi Olanağı

CEPTETEB ihtiyaç kredisinin müşterilerine sağladığı online imkanlar sayesinde şubeye gitme derdinden kurtularak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvuruları 1.000-30.000 Türk lirası arasında yer alabilmektedir ve 36 aya varan vade imkanı da mevcuttur. 

TEB müşterisi olmamanızın durumunda gerekli olan tüm belgeleri istediğiniz zaman bir TEB çalışanı istediğiniz yere getirerek gerekli belgeleri imzalamanızı sağlamaktadır.

Kolay Kredi Veren Diğer Başlıca Bankalar

Şubesiz bankacılık imkanı olmayan bankaların da online kanalları kullandıkları ve internet aracılığı ile kredi verdikleri kampanyaları ve uygulamaları bulunmaktadır. Bu bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

1.Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi: Yapı Kredi’nin vermekte olduğu anında şubesiz kredi hizmeti sayesinde online bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Evrak toplama gibi yorucu işlemlerle vakit kaybetmeden kredinize hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi: İş Bankası’nın müşterilerine sağladığı anında kredi imtiyazı aracılığı ile İşcep’ten veya online bankacılık sistemi üzerinden başvurunuzu evrak beyanında bulunmadan gerçekleştirebilirsiniz. 25.000 Türk lirasına varan ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirsiniz.

ING e-Kredi: ING e-Kredi olanağı sayesinde ING müşterisi olmasanız dahi şubeye gitmeden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde talep ettiğiniz miktar anında hesabınıza yatırılacaktır.

Akbank Direkt Kredi: Akbank Direkt Kredide şubeye gitmenize gerek olmadan online bankacılık imkanlarını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan bir tanesidir. Akbank Direkt Kredi ile 20 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisi çekebilmeniz mümkün olabilmektedir.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!

casino siteleri