Nedir ?

İstanbul Arçelik Servisi 24 Saat Hizmet Sunuyor

İstanbul Arçelik Servisi

Yoğun bir iş günü sonrası evime gidip koltuğa uzanmak tek istediğimdi ancak eve gittiğimde beni büyük bir sorunun beklediğinden henüz haberim yoktu! Çok fazla çalışıyorum ve bu da beni normal olarak çok daha fazla yoruyor, dinlenmek için koltuğuma yaslanıp televizyon izlemeyi tercih ediyor e bir de klima açıksa günün tüm yorgunluğunu atıyorum.

Eve girdiğimde ilk işim televizyon açmak oldu ancak renklerin birbirine karıştığını ve net bir görüntünün olmadığını fark ettim. Bir süre sonra televizyon kendi kendini resetlemeye başladı ve bu durum oldukça fazla canımı sıktı! Bir süre önce Arçelik marka klimam da sürekli olarak kapanıp açılmaya başlamıştı ve sanırım ikisinin de servis zamanı gelmişti.

Günümü servis ekipleri ile harcamak istemiyordum ancak biliyordum ki bütün gün ürünlerin derdi ile uğraşmak zorunda kalacağım! Hemen küçük bir araştırma yaptım ve hızlı servis politikası ile İstanbul’da hizmet veren Arçelik Servisi firmasına ulaştım. Servis ekipleri gerçekten kısa sürede evime geldiler ancak servis hizmetinin bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum.

Sorunu anında tespit edip servis için benden onay aldılar ve yine en kısa sürede televizyon ile klimayı sorunsuz bir şekilde tarafıma sundular. Televizyon izlemek için vaktim kaldığına seviniyordum ve bu vakti bana hediye eden servis ekiplerine de teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Sizler de hızlı ekiplerden yararlanmak isterseniz 444 78 56 numaralı telefonlardan firmaya ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!