Sağlık

Herbalife Diyet Listesi ile 2 Ayda Fit Bir Vücut

Herbalife kilo kontrolü

Herbalife, kilo kontrolü sağlamak isteyen kişiler için en uygun yöntemlerden biri. Herbalife diyeti sayesinde istediğiniz kiloya 2 ay gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Herbalife diyeti sayesinde aç kalmadan ya da sağlığınızı riske atmadan kısa sürede zayıflayabilirsiniz. Herbalife doygunluk hissi sağlamasıyla yemek yeme isteğinizi engelliyor. Aynı zamanda besinlerden almanız gereken günlük mineral ve vitaminleri de Herbalife aracılığıyla alabilirsiniz. Ancak, Herbalife ile zayıflamak için en önemli nokta, günde en az 2 litre su tüketmek.

Tavsiye içerik => Karamsarlığı bir kenara bırak artık!🔥

Herbalife Diyeti Nasıl Uygulanır?

Herbalife günlük olarak tükettiğiniz öğünlerine yerine geçen bir shaketir. Günde 2 öğün shake ve bir öğün yemek yiyerek kilo kaybedebilirsiniz. Herbalife kapsamında tüketeceğiniz bu shake öğünler oldukça lezzetli ve kolayca tüketilebilen bir formüle sahip. Karışım içerisinde ise B vitamin kompleksi, C vitamini ve demir ile beraber 22 adet farklı vitamin içermektedir. Kilo kaybı istiyorsanız günde 2 öğün shake ve 1 öğün sağlıklı bir yemek tüketmeniz yeterli olacaktır. Shake kullanırken özellikle dikkat etmeniz gereken konu ise Herbalife diyeti ile beraber günde en az 2 litre su içmeniz olacaktır. Su tükettiğinizde tokluk hissi aktif hale gelir. Herbalife shake için isterseniz su isterseniz de süt kullanabilirsiniz. Öğün aralarında meyve tüketebilir ya da salatalık yiyebilirsiniz.

Herbalife Diyetinde Ara Öğünlerde Ne Yenir?

Herbalife diyetinde ara öğünde tercih ettiğiniz beslenme alışkanlıkları oldukça önemli. Herbalife tüketirken günde en az 2 ya da 3 litre su içmeniz gerekmektedir. Vücudun metabolizmasını hızlandırmak için bol bol su tüketimi gerekmektedir. Suyu az içtiğinizde metabolizmanız hızlanmayacak ve kilo kaybı daha yavaş gerçekleşecektir. Özellikle ara öğünlerde bol bol meyve tüketebilirsiniz. Ancak meyve yerken 150-300 kaloriyi aşmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.  Ara öğünlerde tüketebileceğiniz alternatifler:

  • Herbalife çikolatalı protein bar özellikle tatlı krizlerinizde ya da aniden bastıran açlıkları dindirmek için en sağlıklı alternatifler arasında. 10 gram protein içermesiyle en sağlıklı atıştırmalıklardan biri olan herbalife, özellikle çikolatadan vazgeçemeyenler için en ideal seçimlerden biri.
  • Herbalife gurma domates çorbası ise diyet listeniz için özel olarak hazırlanmış bir formül. Sıcak su ile hazırlayacağınız bu çorbayı iş yerinde, okulda ya da gün içerisinde tüketebilirsiniz.

Ara öğünde tüketebileceğiniz diğer alternatifler ise:

  • 1 bardak yağsız süt
  • 1 adet taze şeftali
  • Tuzsuz ve küçük bir adet haşlanmış patates
  • 1 bardak yarım yağlı yoğurt
  • 1 adet katı yumurta
  • 1 adet yeşil elma
  • 1 kase vişne

Bu gibi 100 kalori altındaki ara öğün ve atıştırmalıkları da diyet listenize ekleyebilirsiniz. Herbalife ile vereceğiniz kilo oranı ise metabolizmanıza, su alışkanlığınıza ve spor ile diyeti desteklemenize bağlı olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Herbalife ürünleri nelerdir?

Herbalife, Herbal ile Life kelimelerin birleşmesinden meydana gelmiştir. ... Herbalife; kelime anlamı olarak, doğal yaşam, bitkisel yaşam, bitkisel hayat, doğal hayat, anlamları taşımaktadır. Herbalife ürünleri sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleridir. Optimum beslenme yi minimum kalori ile sağlayan ürünlerdir.

Aşağı kilo kontrolü ne demek?

Daha basit bir şekilde anlatacak olursak aşağı kilo kontrol programı var olan mevcut vücut ağırlığımızın olması gerekenden yani boyumuza oranla fazla olması durumunda Herbalife İç Beslenme Ürünleriyle kişiye göre uygulanan bir beslenme programıdır.

Herbalife milkshake kaç kalori?

Bir porsiyonu sadece 216 kalori olan Herbalife Formül 1 Shake'i hazırlamak için 250 ml. yarım yağlı süte iki çorba kaşığı (26 gr) toz Formül 1 karıştırmak yeterli.

Herbalife Thermo Complete tablet ne işe yarar?

Herbalife Thermo Complete,Kaba yağların parçalanması ve enerjiye çevrilmesi sonucu konsantrasyonu artırmaya ve uyanıklığı artırmaya yardımcı olarak zihinsel bir destek sağlamak için özel tasarlanmış bitkisel bir gıda takviyesidir.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!