Ekonomi

Hangi Bankalar Kolay Kredi Verir?

Hangi bankalar kolay kredi verir

Günümüzde kredi çekmek ya da kredi kartı almak için bankalar oldukça ciddi bir sistem geliştirmiştir. Özellikle 2000’li senelerin başında meydana gelen ekonomik kriz ve kredi kartı faciaları sebebiyle tüm bankalar kredi verme hizmetini oldukça sınırlı kişiye sağlamaktadır. Bankalardan kredi çekmek için öncelikli olarak kredi notunun yüksek olması ve vatandaşların düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir.  Ancak ev kadınları, öğrenciler ya da düzenli geliri olmayan kişiler de krediye ihtiyaç duyabilir. Özellikle kredi notu düşük olan vatandaşlar, acil nakit ihtiyacını karşılamak için kredi başvurusu yapabilir. Bunun için doğru bankaya başvurmak ve doğru belgeleri teslim etmek gerekmektedir.

Tavsiye içerik =>  E-Devletten Ücretsiz Olarak Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Kolay kredi veren bankalar:

  • Akbank Direkt Kredi
  • ING e-kredi
  • Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi
  • İş Bankası Anında Kredi

Hızlı Kredi Almak için Şartlar Nelerdir?

Kredi başvurusunun hızlı şekilde sonuçlanması için bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında, şubesiz bankacılık sisteminde çalışan bankalar olmaktadır. Online olarak başvuru yapabileceğiniz bu bankalar, ön onay sürecinde herhangi bir belge talep etmez. Bundan dolayı da kredi başvurusuna daha hızlı yanıt vermektedir. Bu bankalar ise:

  • TEB online bankacılık kapsamında Cepte TEB hizmeti vermektedir.
  • Aktif Bank, Nkolay hizmeti ile hızlı kredi verme imkanına sahiptir.
  • QNB Finansbank Enpara.com üzerinden hızlı şekilde kredi verebilmektedir.

Cepte TEB Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Cebte TEB özellikle ihtiyaç kredisi için vatandaşların şubeye gitmeden online olarak kredi çekmesine imkan tanımaktadır. Cepte TEB, ihtiyaç kredisi başvurusu kapsamında vatandaşlara Bin TL ve 30 Bin TL arasında kredi imkanı tanımaktadır. Bu kredi kapsamında 60 ay vade ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

N Kolay Kredisine Nasıl Başvurulur?

N Kolay, Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti şeklinde hizmet vermektedir. Bu sistem sayesinde şubeye başvuru yapmadan kredi başvuru yapabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmayan vatandaşlar da online olarak başvuru yapabilmektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara üzerinden ihtiyaç kredisi almak için online olarak başvuru yapabilirsiniz. Sigorta yaptırmadan ya da belge sunmadan ön başvuru için dijital bankacılık sistemine giriş yapmanız yeterli olacaktır. QNB Finansbank müşterisi olmayan kişiler, Enpara web sitesine giriş yaparak ön başvuruyu tamamlayabilir.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!