Güncel WhatsApp Plus APK - Oguzhantemiz.com
İnternet Dünyası Nedir ?

Güncel WhatsApp Plus APK

Güncel WhatsApp Plus APK

WhatsApp Plus APK, 2015 senesinden beri yaygın şekilde kullanılan uygulamaların başında geliyor. Özellikle geliştirdiği güçlü alt yapısı ile ve özellikleri sayesinde birçok WhatsApp kullanıcısının en vazgeçilmez uygulamalarının başında geliyor.

WhatsApp Plus Nedir?

WhatsApp Plus, standart WhatsApp uygulamasıdır. Ancak standart WhatsApp uygulamasına kıyasla birçok farklı özelliği de içinde barındırmaktadır. Birçok özelliği içinde barındırması sayesinde iletişim ağınızı güçlendirebilirsiniz.

WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir?

WhatsApp Plus özellikleri başında ilk olarak dikkat çeken Tek Tik özelliği olmaktadır. Genel olarak tüm WhatsApp kullanıcılarının en çok rağbet ettiği bu özellik sayesinde mesajların okunup okunmadığı bilgisi karşı tarafa gitmemektedir. WhatsApp Plus kullanarak çift tık (Okundu) özelliğini kapatabilir ve karşı tarafın mesajlarınızı okuduğunu bilmesini engelleyebilirsiniz. WhatsApp Plus için bir diğer önemli konu ise güvenliktir. WhatsApp Plus sürümünde mevcut olan alt yapısı sayesinde WhatsApp mesajlarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Özellikle bu sürümünde mevcut olan şifreleme özelliğini aktif eden WhatsApp, telefonunuzun başkasının eline geçmesi durumunda, şifreyi girene kadar WhatsApp uygulamasını açması da mümkün değildir.

  • WhatsApp Plus için bir diğer dikkat çeken özellik ise Log olmaktadır. WhatsApp Plus uygulamasında Log özelliği sayesinde kullanıcının rehberinde mevcut olan kişilerin ne yaptığını yakından takip etme imkanı elde edilmektedir. Durumunu değiştiren kişiler, profil fotoğrafını değiştiren kişiler ya da WhatsApp’a hikaye atan kişileri bu özellik sayesinde görebilirsiniz.
  • Çevrim İçi Bildirimleri ise rehberinizde herhangi bir kişi çevrim içi olduğunda size bildirim gelmesini sağlamaktadır. Bu özelliği dilerseniz aktif edebilir, dilerseniz de kapatabilirsiniz.
  • Temalar ve farklı görünümler sayesinde WhatsApp ekranınızı istediğiniz temada kullanabilirsiniz. WhatsApp Plus uygulaması için hazırlanan temaları indirebilir ya da WhatsApp görüntüsünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Son görülme saatini kapatabilirsiniz. WhatsApp Plus son sürümünde, uygulamaya en son ne zaman girdiğinizi kapatabilir ve gizlilik içinde uygulamayı kullanabilirsiniz. Bunun için Statü bölümünden Son Görülme Özelliğini pasif konuma getirebilirsiniz.

 WhatsApp Plus Nasıl Kurulur?

WhatsApp Plus kurmak için uygulamanın son sürümünü Android ya da IOS marketlerden indirmeniz gerekmektedir. Android kullanıcıların marketler üzerinden indirdiğiniz WhatsApp uygulamasını kurmanız ve açmanız halinde  WhatsApp Plus sürümünüz kurulacaktır.

 

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!