Nedir ? Oyun

Güncel Fatih Psiphon Pro VPN Ayarları

Güncel fatih VPN Ayarları 2020

Güncel Fatih Psiphon Pro VPN ayarları sayesinde erişimin kısıtlı olduğu sitelere özgürce girebilirsiniz. VPN uygulamaları arasında en yaygın şekilde kullanılan ağ ise elbette Fatih ağı olmaktadır. Fatih ağının meydana getirdiği kısıtlamaları ortadan kaldırmak için de en çok kullanılan uygulama fatih VPN Psiphon Pro olmaktadır. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise çok geniş bir uygulama alanı olmasıdır. Genel itibariyle ağa direkt olarak bağlantı imkanı sunan Fatih Psiphon Pro VPN ayarları, birçok oyuna ve mobil uygulamaya erişime de izin veriyor.  Psiphon Pro VPN uygulaması ile ağ sınırı olmadan sitelerde gezmek için uygulamayı doğru şekilde kurmanız ve ayarlamanız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olmaktadır.

Tabi sağlıklı bir şekilde vpn çalıştırabilmek için internet hızınızın yeterli seviyede olması oldukça önemlidir. İnternet test işleminizi gerçekleştirerek vpn için yeterli hıza sahip olup olmadığınızı öğrenebilir ve uygulama ayarlarınızı daha sağlıklı yapabilirsiniz.

Psiphon Pro VPN Uygulaması Nasıl Ayarlanır?

Psiphon Pro VPN uygulamasını kurmak için ilk olarak uygulamayı cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir. Ardından uygulamayı başlatmanız gerekmektedir. Daha sonra izlemeniz gereken adımlar ise:

 • Uygulamanın ana ekranında ‘’Seçenekler’’ bölümünü tıklamanız gerekmektedir.
 • Bu alan üzerinden ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir.
 • Ardından ‘’Vekil Sunucu Ayarları’’ kısmına tıklamanız gerekmektedir.
 • Daha sonra “Bir http vekil sunucusu aracılığıyla bağlan” sekmesini onaylı konuma getirmeniz gerekmektedir.
 • Bu işlemlerden sonra ise ‘’Özel HTTP Üst Bilgileri’’ alanına giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Bu alana giriş yaptıktan sonra ‘’Üst Bilgi 1’’ alanına tıklamanız gerekir.
 • Bu alana ‘’Host’’ yazdıktan sonra giriş yapacağınız site adresini yazmanız yeterli olacaktır.
 • Bu işlemleri tamamladıktan sonra ikinci bölüme ‘’blogspot.com’’ adresini yazmanız gerekmektedir. Bu adres SSH bilgileri kapsamında değişebilmektedir. Güncel ayarlar kapsamında site adresinde farklılık söz konusu olabilir.
 • Düzenlemeleri tamamladıktan sonra ana sayfa alanına geçtikten sonra ‘’Tüm Cihazı Tünelle’’ kısmına tıklamanız gerekmektedir. Ardından VPN uygulamasını başlatarak işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
 • Uygulamanın başlatılmasından sonra ağ sınırları ortadan kalkmaktadır. Ağ sınırın ortadan kalkması ile beraber dilediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz.
 • Site ayarlarını değiştirirken site isimlerini ya da host adreslerini değiştirmeniz gerekebilir. Bu alanları sık sık kontrol etmek, ağ sınırlaması olmadan sitelerde gezmenize imkan tanıyacaktır.

Harika bir VPN önerim var sizlere!

Yıllık alımda aylık 5 dolara gelen bir VPN sahibi olmak için => Hemen Tıklayın!

Gerçekten Çalışıyor mu?

Evet! Sitemizden bilgiyi adım adım takip eden tüm kullanıcılarımız bu içeriğimiz ile engelleri aştı!

İşlemleri adım adım yapmam yeterli mi ?

Evet! Sizlere anlattığımız işlemleri tek tek takip ederek yapabilirseniz engeli kaldırdığınızı göreceksiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

16 Yorum

Yorum yap!

Bonus veren siteler