Bedava İnternet

Güncel 10 GB Bedava İnternet Alma Yolları

10 gb bedava internet yapma yolları 2020

Selamlar! Sizlere bu içeriğimizde güncel 10 GB Bedava internet almanın yollarını anlatacağız.

Bildiğiniz gibi covid-19 belasından dolayı herkes şuanda evde ve sizde lütfen #evdekal’ın. Operatörlerin yaptığı ücretsiz internet kampanyalarını sizlere bu içeriğimizde ücretsiz olarak sunacağız.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell operatörüne ait olan uygulamaları telefonunuza indirerek hemen hediye internet kazanabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. “Dijital operatör” uygulamasını indirerek ve gerekli adımları takip ederek  10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Dijital operatör uygulamasında “salla kazan” sekmesine gelerek telefonunuzu sallamanız gerekir. Böylelikle sizlere sunulan çeşitli sürprizler arasından bir tanesi çıkar. Bu sürprizler arasında hediye 1 GB internet hakkı da olabilir. Ben bu uygulamadan aylık 40 GB turkcell internete kadar kazandım. Şuanda ise 2 tane seçenek sunuyor size ve kazanma hakkınız daha fazla.

Turkcell’e ait olan “Yaani” uygulamasını indirerek de hediye internet sahibi olabilirsiniz. Arama motoru konseptinde olan bu uygulamada, belirli sayıda arama yaptığınız takdirde 10 GB hediye internet verebilir. 10 GB internet kazanmak Turkcell tarafında çok kolay. Merak ettiğiniz konuları arama yaparak ücretsiz 10 GB internet kazanmanız çok kolay. Ben en zor zamanımda bunu kullanıyorum ve tavsiye ediyorum sizlere.

Vodafone 10 GB Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone operatörüne ait “Vodafone Yanımda” uygulaması aboneler için birbirinden yararlı fırsatlar sunan bir uygulamadır. Annem vodafone hattını kullanıyor ve 29 TL ödüyor bu hat için. Sadece Vodafone yanımda kullanarak 15 gb internet aldığına şahit oldum. O nedenle ilk sıraya Vodafone için Vodafone yanımda uygulamasını koydum. Uygulamayı indirdikten sonra sizin için sunulan “fırsatlar dünyası” kısmında alışverişten başlayarak yemek kuponlarına kadar aboneler için hazırlanmış kampanyalar bulunur. Bunların içerisinden herhangi birisine  “Bana ne var?” adlı bölümdeki çarkı çevirerek sahip olabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması,  çarktaki size gelecek kısma göre 10 GB internet veren uygulamalardan biridir. Kazanma şansınız bu uygulamada oldukça yüksek.

İnternet Avcıları” uygulaması, eğlenerek hediye internet kazanabileceğiniz başka bir Vodafone uygulaması. Bu uygulamayı indirdikten sonra belirtilen şartları yerine getirerek 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Şartları çok kolay ve yapması oldukça eğlenceli. Vodafone hattı kullananlar hem eğlenebilir hemde ücretsiz vodafone internetin keyfini çıkartabilir.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom operatörü, gençlere özel sosyal medyada kullanılmak üzere gece saatlerinde geçerli internet hediyesi sunmaktadır. Selfy uygulamasını indirerek 10 GB hediye internet elde edebilirsiniz.

Türk Telekom, hattı 4.5G uygumlu olan abonelerine özel 10 GB hediye internet vermektedir. Bunun için operatörün belirlemiş olduğu dört haneli 5555 numarasına “HEDIYE 10 GB” yazıp mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!