Bedava İnternet

Gerçekten İnternet Veren Uygulamalar 2020

Gün geçtikçe gerek sosyal medya gerekse de online işlemler, insanların internete olan ihtiyacının artmasına neden oluyor. Bundan dolayı birçok kişi ücretsiz bir şekilde internet kullanımı veren uygulama arayışına giriyor. Gerçekten internet veren bu uygulamaları şimdi birlikte inceleyelim

 

Turkcell Gerçekten İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell operatörüne ait “salla kazan” uygulamasını kullanarak bedava internet hakkı elde edebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzu sallayarak sizlere sunulan hediyelerden biri geliyor. Bunlar arasında bedava kullanabileceğiniz internet hediyesi de bulunuyor. Günlük veya haftalık olarak hediye aldığınız GB, hattınıza yükleniyor.

“Yaani” adı verilen, Turkcell operatörüne ait uygulamayı kullanarak da gerçekten bedava internet kazanbilirsiniz. Turkcell, kendi kullanıcılarına özel her ay 1 GB geçerli olmak üzere, uygulamayı indiren ve giriş yapan herkese bedava internet veriyor. Abone, uygulamayı telefonundan kaldırmadığı sürece bedava internet kazanma hakkına sahip oluyor.

 

 

Vodafone Gerçekten İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone yanımda uygulaması  gerçekten internet veren başka bir uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra “fırsatlar dünyası” bölümüne tıklayıp çarkı çevirerek çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeler arasında bedava internet hakkı da vardır. Kazandığınız hediyenin şartlarına göre 24 saat veya haftalık olarak hediye internet paketi hattınıza yüklenir.

“Seviyorum İnterneti” adlı test uygulamasındaki soruları cevaplayarak da gerçekten bedava internet kazanabilirsiniz. Sorulara verdiğiniz cevaplara göre toplam 6 GB bedava internete sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Gerçekten İnternet Veren Uygulamalar

“ArayanıBil Plus” uygulamasını indirerek ve aylık abone olarak haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Sadece telefona indirmeniz yeterli değil; indirmenin yanında abone olmanız da bedava internet kazanabilmeniz için gerekli şartlar arasındadır.

“Selfy” uygulamasını indirerek, gerçekten internet veren uygulama edinmiş olursunuz. Gençlere özel birçok fırsat sunan bu uygulama, 1 GB hediye internet vermektedir.

“Sil Süpür” uygulaması da Türk Telekom’a ait olan ve bedava internet kazanabileceğiniz bir diğer uygulamadır. Haftalık olarak size sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İnternetin yanında farklı sürprizlerle de karşılaşabilir ve uygulamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsiz olup, Türk Telekom müşterilerine her hafta çeşitli hediyeler sunmaktadır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!