Oyun

Football Manager 2020 Oyun İncelemesi

Football Manager 2020 İnceleme

Football Manager her sene yenilenen ve her versiyonunda daha gerçekçi bir deneyim sunan oyunlardan biri. Oyun tutkunlarının en vazgeçilmez konsol oyunlarından biri olan FM 2020 senesine oldukça büyük iddialar ve beklentilerle yeni oyununu geliştirdi. Football Manager 2020 özellikle detaylarla oyunu daha çok gerçekçi ve eğlenceli hale getiren, profesyonel ayrıntılar ön plana çıkıyor. Oyuncular yalnızca futbolcuların transferlerini yapmak ya da oyunu kurmakla yetinmiyor, Football Manager 2020’de oyuncular tam anlamıyla teknik direktör yetkilere sahip.

Football Manager 2020 Alınır Mı?

Football Manager 2020 Alınır Mı?

Tavsiye içerik => 2019 En Çok Oynanan PS4 Oyunları Neler?

Football Manager 2020 Oyun Özellikleri

Football Manager 2020 oyunun henüz girişinde sizi oyuna alan bir yapıya sahip. İlk seviyede menajeri ayarlamanız ve oyuna girmeniz gerekiyor. Ardından diğer oyun versiyonlarında olduğu gib haber ekranında değil, toplantı odasında tüm maceraya başlıyorsunuz. Ardından kadronuz ve takımınız hakkında bilgileri öğreniyor ve 5 senelik bir plan çizelgesinde oyun amacınız belirleniyor. Oldukça gerçekçi bir yapıda ve senaryoda tasarlanan FM 2020, oyuncularını seçimlerinde özgür bırakıyor. Oyunda deneyimleyeceğiniz basın toplantıları da oldukça geliştirilmiş ve gerçekçi forma sokulmuş.

FM 2020 Örnek Oyun Videosu

Kullanıcılarımın sevdiği içeriklerden => Fifa 20 CD Key almak yada almamak.. işte bütün mesele bu!

Özellikle farklı soru ve cevap seçenekleri ile oyuncuların oyun sırasında sorumluluk alması ve bu kararlara göre farklı alternatif sonlar yaratması amaçlanmış. Özellikle Football Manager 2020 yapay zeka seviyesi de arttırılmış. Oyunda yapabileceğiniz yenilikler:

  • Football Manager 2020’de kulüp vizyonu ve tasarımı tamamen geliştirilmiştir. Transferlerde, futbol oynama biçiminde ya da alt yapı oyuncularında karar tamamen oyunculara bırakılmıştır.
  • Ancak oyuncu olarak verdiğiniz karar neticesinde yönetim tarafından sorgulanma ve yapacağınız anlaşmalar sonucunda sezon sonunda not alacağınızı unutmamanız gerekmektedir. Her kategoriden ayrı ayrı notlar alarak oyunu daha heyecanlı ve motive şekilde oynayabilirsiniz.
  • Kulübün nasıl bir vizyona sahip olduğu hakkında yönetimle de görüşebilirsiniz. Ancak yönetim ilk oyuncular için vizyon değiştirmeye kesinlikle sıcak bakmıyor. Menajer olduğunuzda yönetimi ikna etme şansınız yüksek.
  • Yeni karakterler ve kiralama menajerleri de Football Manager 2020’de geliştirilmiş durumda. Özellikle teknik müdür ve ekip ile yapacağınız tüm iletişim, oyun içindeki başarınıza bağlı.

Genel olarak Football Manager 2020 oldukça tatmin edici, keyifli ve yeniliklerle dolu bir deneyim sunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim almanızı. Bende bir FM oyuncusu olarak fiyatlar biraz düşer düşmez alacağım 🙂 .

FM 2020 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Football Manager 2020 Fiyatları?

Şuanda fiyatları ortalama 250 TL civarında. Fiyatlar yılbaşından sonra biraz daha düşecektir. Düşünce almanızı tavsiye ederim.

Football Manager 2020 Macbook'ta Oynanır mı?

Evet! Bende bir Macbook kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki çok rahat oynanıyor.

Football Manager 2020 Türk takımları var mı?

Evet! 3.lige kadar bir çok takım mevcut. Daha gelişmiş bir ara yüzle oynamanın tadını mutlaka deneyimleyin!

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!