Fifa 20 CD Key almak yada almamak.. işte bütün mesele bu! - Oguz
Buney

Fifa 20 CD Key almak yada almamak.. işte bütün mesele bu!

fifa-20-cd-key

Bildiğiniz gibi Fifa 20 Geliyooooor! Ben bir pesçi! yada FM’ci olarak anılsamda bazı arkadaşlar beni çok fazla Fifa oynamaya alıştırdı. Bende sizler için en güvenilir sürekli alışveriş yaptığım bir siteyi bu vasıtayla tanıtmak istedim. BursaGB sitesine giriş yaparak FIFA 20 CD Key satın alıp ön siparişinizi vererek %30’a varan indirimden yararlanmış olursunuz. İndirimin dışında FIFA oyun severlerin fazlasıyla ilgisini çekebilecek ön sipariş hediyeleri de bulunmakta! FIFA oyunu her sene oyun severlerin heyecanla beklediği çıkışlar gerçekleştirmektedir. Sizlerde CD Key satın alarak birbirinden eşsiz avantajlara sahip olabilirsiniz.

FIFA 20 Nasıl Teslim Edilir?

FIFA 20 CD Key satın aldığınız zaman, EA tarafından belirlenmiş olan ön sipariş süresince dağıtım ekibimiz tarafından hesabınıza tanımlanır. Bu süre ise beş hafta boyunca haftada bir kere olmaktadır. Size yollamış olduğumuz kodu Origin’e giriş yaparak aktifleştirebilirsiniz. FIFA 20 Origin Key girişinizde eğer hata alırsanız, site üzerinden hatalı kod bildirimi yapıp tarafınıza yeni kod talep etmeniz mümkün. Fakat hatalı olma olasılığı, herhangi bir aksilik olması çok düşük bir ihtimal olmaktadır. Yalnızca BursaGB sitesinde değil, diğer satış siteleri içinde bu durum geçerli olmaktadır.

FIFA 20 Ön Sipariş Bonusu İçerisinde Olanlar

Satın alacağınız FIFA 20 oyunu, Standart Editon olarak tanımlanıyor. FIFA 20 Ön Sipariş bonuslarıysa;

  • Beş adet Jumbo Premium Altın Paketi
  • Yedi Maç Kiralık Cristiano Ronaldo Öğesi
  • FIFA Müzisyenlerin tasarlamış oldukları Özel Sürün FUT Formaları

FIFA 20’deki Yenilikler Nelerdir?

İlk öncelikle her yıl olduğu gibi bir önceki oyunundan daha iyi grafiklerin olduğu gerçeğini belirtelim. Futbolcuların görüntüleri her sene daha çok gerçeğe yaklaşmaktadır. Bunun dışında FIFA 20 oyunu yapılırken anket ve bildirimler ile beraber yenilikler yapılmıştır. Yapay zekanın geliştirilmesi ile daha gerçekçi oyun oynamanızı sunan Electronc Arts, maç sırasında yapılacak olan manuel savunmaların, oyuncuların kendilerini savundukları zamandan daha etkili bir şekilde olacağını açıklamaktadır. Takım desteğiyse maçın oynanışına ve o anın değerlendirilmesi yapılıp sağlanacaktır. Ayrıca manuel kaleci kontrolünün de olması diğer senelerden artı farkla önde oluyor.

FIFA’dan alınan bilgiler şimdilik bu kadarla sınırlı olmaktadır. Ama oyuncuların memnuniyetini bozmadan daima oyunculara odaklı geliştirmelerin ve yeniliklerin geleceği hakkında netlik kazanıldığını görmekteyiz.

Neden BursaGB’den CD Key Almalıyım?

BursaGB sitesi, oyun satış sektöründe en eski firmalardan birisidir. Birden çok bayiliği, senelik binlerce satış hacminin ve geniş takımıyla birlikte müşterilerine en hızlı desteği vererek, oyuncuların da ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup yeni kampanyaları sunmaktadır. Canlı destek ekibindeyse, Bursa merkez ofisinde çalışan, kullanıcı odaklı olan güvenlik sistemleri ile kendini ön plana çıkartabilmektedir. Bunların dışındaysa oyun firmalarının Türkiye pazarında olan dağıtım ve tanıtımını da üstlenerek kendisine çok ayrı ve özel bir yer bulmuştur. Güvenli bir şekilde FIFA 20 CD Key satın alabileceğiniz oyun satış sektörüdür. En ufak bir probleminizde canlı desteğe bağlanarak probleminizi çözebilir yahut aklınızdaki sorulara cevap alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum yap!