Ekonomi

Eve İş Veren Firmalar Bursa

Bursa, Türkiye’nin en kalabalık 4. İlidir. Bundan dolayı da en kalabalık şehirlerimizin başında gelmektedir. Bu sebeple de birçok evde çalışma imkanına ev sahipliği yapar. Yoğun, dinamik ve genç bir nüfusa sahiptir. Bundan dolayı da gıda sektöründen, plastik sektörüne kadar birçok alanda ek iş fırsatı bulunmaktadır. Özellikle sağlığımız için evden çıkmamız gereken şu günlerde hanenize destek olmak için evden yapılabilecek işlere göz atabilirsiniz. Bursa’da yapabileceğiniz evden işler:

  • Havlu kenarı yapma
  • İplik temizleme
  • Overlok
  • Tülbent işleme
  • Evde ütü yapma işi
  • Davetiye katlama
  • Tesbih dizme
  • Kına paketleme
  • Nikah şekeri süsleme

Evden Telefon Kılıfı Paketleme

Telefon kılıfları vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Bundan dolayı da her zaman evden telefon kılıfı paketleme ihtiyacı olabiliyor. Telefon kılıfı paketleme işinde, mevcut telefon kılıflarının paketlenmesi ve kutulanması gerekmektedir. Bu iş ile aylık bin ya da iki bin lira kazanabilirsiniz. Performansa yönelik bir kazanç elde edebilmektesiniz.

Evden Ütü İşleri

Bursa birçok tekstil atölyesine ev sahipliği yapan şehirlerimizin başında gelmektedir. Bu ürünlerin ütülenmesi ve paketlenmesi de genellikle evden çalışan ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Evden ütü yapma işi, diğer işlere kıyasla daha çok gelir elde etmenizi de sağlamaktadır. 

Evden Mantı Kapatma İşi

Bursa, gıda ürünleri bakımından en aktif şehirlerden biri. Özellikle Kayseri mantısı yaparak oldukça ciddi paralar da kazanmanız mümkün. Kilogram başına mantı satarak aylık iki bin liraya varacak ücretler kazanmanız da mümkün. 

Evden Tesbih Dizme 

Bursa’da evden yapabileceğiniz işlerin başında da teşbih dizme işi gelmektedir. Özellikle Ulu Camii yakınlarda yapılan teşbih satışlarından siz de kazanç elde edebilirsiniz. Siparişlerin çok yoğun olduğu dönemlerde Bursa civarı için evden tesbih dizme işleri için açılan ilanlara başvurabilirsiniz. Bunun dışında Kapalı Çarşı mağazaları, havlu kenarları ya da nevresim kenarları gibi oya işlerini yapabilirsiniz. Kapalı Çarşı’da satılması için dantel ya da tülbent gibi farklı ürünler de tercih edebilirsiniz. Organizasyon ek işleri de Bursa’da yapabileceğiniz işler arasında yer almaktadır. Paketleme ve süsleme işleri arasından sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. 

Bursa’da yapabileceğiniz evden işler Nelerdir ?

Havlu kenarı yapma, İplik temizleme, Overlok, Tülbent işleme, Evde ütü yapma işi, Davetiye katlama, Tesbih dizme, Kına paketleme, Nikah şekeri süsleme işlerinizi evden yapabilrisiniz.

Evden Tesbih Dizerek Kazanç Elde Edilir mi ?

Bursa’da evden yapabileceğiniz işlerin başında da teşbih dizme işi gelmektedir. Özellikle Ulu Camii yakınlarda yapılan teşbih satışlarından siz de kazanç elde edebilirsiniz. Siparişlerin çok yoğun olduğu dönemlerde Bursa civarı için evden tesbih dizme işleri için açılan ilanlara başvurabilirsiniz.

Evden Mantı Kapatma İşi Kazanç Elde Edilir mi ?

Bursa, gıda ürünleri bakımından en aktif şehirlerden biridir. Özellikle Kayseri mantısı yaparak oldukça ciddi paralar da kazanmanız mümkündür.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!