Oyun

ETS 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır?

ETS 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır?
Yazar - Enes Sivri

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasının en popüler tır sürme oyunlarından birisidir. Uzun yıllardan bu yana oyunculara hizmet veren ve kendini geliştirdiği oyun yapısı ile birlikte, her geçen gün daha büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmaktadır. Dünyanın her bir yanından milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olması, aslında oyunun ne kadar kaliteli ve iyi bir seviyede olduğunu bizlere göstermektedir. İlk serisi olan Euro Truck Simulator ile birlikte sevilen ve sonrasında ETS 2 ile birlikte büyük bir isim haline gelmiş durumdadır.

Bu yazımızda birçok kişinin merak etmiş olduğu bir konuya değinmek ve sizleri bu konu hakkında bilgilendirmek istedim. Bildiğiniz gibi Euro Truck Simulator 2 oyununda hız sınırı altında bir özellik yer almaktadır. Bu özellik aktif olduğu zaman, tırlarımız belirli bir hızın üzerine çıkmamaktadır. Bu durum aslında gerçekçi bir yapısının olduğunu da oyunculara yansıtmaktadır. Tabi birçok kişi bu özelliği istemediği için internet üzerinde ETS 2 Hız Sınırı kaldırma başlığı altında araştırmalar yapmaktadır. Bu yazımızda bu sorunu kolay bir şekilde ortadan kaldıracağız.

ETS 2 Hız Sınırı Nedir?

Öncelikle kısa bir şekilde ETS 2 oyununda yer alan hız sınırının ne olduğuna bir göz atalım. Gerçek hayattan alınmış ve oyuna eklenmiş olan bir özelliktir. Tırları sürerken belirli bir hız ve devri geçmenizi engellemektedir. Örnek olarak 80 KMH ile giderken, gaza ne kadar basarsanız basın hızınız 81 olmayacaktır. İşte bu durum da birçok oyuncunun canını sıkmaktadır.

Peki Euro Truck Simulator 2 hız sınırı nasıl kaldırılır? İşte bu sorunun cevabına hızlıca bir göz atalım ve bizleri nelerin beklediğini inceleyelim.

ETS 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır?

ETS 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır?

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma

Oyun içerisinde tır kullanırken yer alan hız sınırı kaldırmak son derece basit ve kolay bir adımdır. Bu işlem için herhangi bir moda ya da ek bir pakete gerek yoktur. Kısaca adımlarımıza bir göz atalım.

  • ETS 2 oyununa giriş yapın.
  • Açılan menüden Ayarlar bölümüne girin.
  • Buradan da Oynanış Ayarları bölümüne tıklayın.
  • Şimdi ise Hız Sınırlayıcı özelliğini bularak tik işaretini kaldırın.

Buradaki basit adımları tamamladığınız taktirde artık ETS 2 oyununda herhangi bir hız sınırı kalmayacaktır. Kolay bir şekilde kaldırmış ve işlemleri bitirmiş olacaksınız. Yukarıda da bahsettiğim gibi gayet basit bir işlemdir.

ETS 2 Hız Sınırı Multiplayer’da Kalkar Mı?

Gelelim en çok merak edilen ve bizlere sorulan konulardan birisine. ETS 2 multiplayer hız sınırı kaldırmak mümkün müdür? Bu soruya maalesef “hayır” cevabını vermek istiyorum. Online olarak oyunu oynadığınızda giriş yapmış olduğunuz farklı sunucular yer almaktadır. Sunucu sahipleri, oyuncular için gerekli sunucu ayarlarını yapıyorlar ve bazı imkanları kısıtlamaktadırlar. Bu durumda da hız sınırı maallesef onlar için problem haline gelebilmektedir.

Sunucular bildiğiniz gibi genel olarak kalabalık ve trafiği bol olan alanları kapsamaktadır. Sunucu sahipleri de bunu bildikleri için hız sınırını otomatik olarak aktif etmektedirler. Maalesef multiplayer olarak oynarken bu özelliği kaldırmak mümkün değildir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte ETS 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır? başlığı altında bilgilendirmek yapmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Genel olarak en çok merak edilen ve araştırma yapılan konuları cevaplamaya çalıştım.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazmayı ve bizlerle birlikte paylaşımda bulunmayı unutmayın.

 Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir:

Yazar hakkında

Enes Sivri

Yorum yap!

casino siteleri