Oyun

Epic Games Galaxy Civilization III Oyununu Ücretsiz Yaptı!

Galaxy Civilization 3
Yazar - Hakan Beledin

Galaxy Civilization III, Epic Games son aylarda yaptığı oyu indirimleri ve ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların güvenini ve sevgisini kazanmasıyla bilinmektedir. Bu serinin başlarında böyle bir kampanyanın var olamayacağını düşünenler çok sayıda olsa da Epic Games her ay farklı oyunlarla kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Şimdi de Steam fiyatı 61 TL olan Galactic Civilizations III oyununu 21 ocaktan itibaren bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde vereceğini duyurdu. Günümüzdeki oyunlardan farklı ve ilginç bir konuya sahip olan bu oyunda beklemediğimiz sıra dışı olaylar gelişmektedir. İleri teknoloji slahlar ve uzay gemilerinin bulunduğu bu oyuna Epic Games hesabı olan bütün kullanıcılar erişebilmektedir. Galactic Civilizations III nasıl bir oyun kısaca bahsedelim.

Galaxy Civilization III İnceleme

Stardock Entertainment tarafından yapılandırılan seçebileceğimiz ırklardan birini seçip galakside hakimiyet kurma amacına ulaşmak için çalışacağımız Galactic Civilizations III, sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. 2015 yılında çıkan bu oyunda en önemli etken diğer medeniyetlere karşı yapcağımız savunma veya saldırı taktiği ile bölge fethetme oyunu olarak da düşünebileceğiniz gibi bunun yanında kültürel, siyasal ya da silah zoruyla da el koymak mümkündür.

Galaxy Civilization III, tek tek gemilerin karşılaştığı taktikler yerine fetihlerin stratejik yönlerine odaklanıyor. Gemiyi doğrudan kontrol etme yetkimiz olmasa da, gerektiğinde çeşitli sinematik açılardan lazer ışınlarını ve patlamaları izleyebilmekteyiz.

Galaxy Civilization 3 ücretsiz

 

Mutlaka göz atın => Oynamanız Gereken Xbox Series X Oyunları

Stardock’un mükemmel bilim kurguya sahip 4X yapımıla birlikte, Galaxy Civilization III için 3D boyutlu piyasada pek eşi benzeri olmayan bir yapım çıkartmış diyebiliriz. Oyun içinde daha çok toplamanız gereken yeni kaynaklar, galaktik özellikleri, gemi yapımı ve tasarım değişiklikleri, teknoloji özellikleri ve üretimindeki değişiklikler bulunmaktadır. 2015 yılında piyasaya sürülen birçok DLC’si özelliği bulunan bu oyunda yapabilecekleriniz sınırlı sayıda bırakılmıştır. Türkçe dil desteği bulunmayan bu oyunu 21 ocaktan itibaren ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Galaxy Civilization III Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Dual-Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 10.1 Video Card (AMD Radeon HD5x00 Series / Nvidia GeForce 500 Series / Intel HD 4000 or later)
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
İşlemci: 2.3 GHz Intel Core i5 Processor or Equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB DirectX 10.1 Video Card
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

Galaxy Civilization III Tanıtım

 

Yazar hakkında

Hakan Beledin

Yorum yap!