Oyun

Epic Games For the King Oyununu Ücretsiz Yaptı!

Yazar - Hakan Beledin

Epic Games For the King, her hafta olduğu gibi bu haftada ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Kısa bir süre için ücretsiz oyunlar sunarak çok sayıda oyuncuyu bünyesinde toplayan Epic Games kısa süre önce Yeni Yıl için özel olarak başlatılan 15 günlük süreyi sonunda tamamlamış olup artık yeni oyunlara yöneldiğini belirtebiliriz. Çok büyük bklentilerle gelen oyunculara süre boyunca birçok oyun ücretsiz olarak sunulsa da, çoğu oyuncuların dikkatini çekmede başarısız oldu. Genel olarak, bu hafta verilen oyunlar çok olumlu eleştiriler almış olup geri bildirimleri şirkeit oldukça mutlu etti.

Daha oyannabilir ve minimal bir tarzda olan, önümüzdeki hafta Epic Games’teki ücretsiz oyun 32 tl fiyatla satışa sunulacak For the King olacak. 4 Şubat – 1 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında oyun ücretsiz kalacak.

For the King İnceleme

İlk olarak değineceğimiz nokta ana senaryosu oalcaktır. For the King oyununun ana senaryo trajediyle başlar. Anavatan kralımızın ölümünden sonra yayılan kaotik durum gerçek bir tehdit haline gelerek büyük bir çukura doğru sürüklenmektedir. Tabii ki bu sırada kimse konuya el atmaz ve bu böyle devam eder. Kahramanımız yani biz yanımızda taşıdığımız tencere tavaları kullanarak olaya yavaş yavaş adım atıyoruz. For The King oyunu, sınırları aşan zorlu maceraları atlatmak ve öğeleri birleştireamamlamaya çalışacağınız stratejik bir RPG oyunu olarak adlandırabiliriz. IronOak Games ve Curve Digital, oyuncuların daha geniş haritada daha fazla aksiyonla buluşmasını ve yeni maceralar oluşturmaları için mükemmel bir iş çıkardı ve genişletilmiş haritaya dağılmış keşif, ganimet, oyuncu özelleştirme, savaş ve bazı küçük kumar öğelerinin görevlerini oyuna ekledi.

For The King

Oyun içinde yer alan çeşitli alemler ve manzaralar içeren canlı ve dinamik bir dünya bizleri karşılamaktadır. Oyunun başındaki renkli ve neredeyse sevimli karakter tasarımı yalnızca birkaç özelleştirme seçeneğiyle gizlenmiştir. Oyunda yer alan Lore mağazası bizim için oldukça önemlidir. Mağlup ettiğiniz her düşmandan sonra belirli bir oranda oyun, size Lore Point verir. Bu Lore puanlarınızı Lore Shop’ta kullanabilir ve oyununuza yeni içerikler ekleyebilirsiniz. Birçok yenilik Lore Shop’ta sizi bekliyor. Hikaye içerisinde karşılaştığınız yeni karakterleri de bu market üzerinden kilidini açmak suretiyle oynayabilirsiniz. Lore mağazasında keşfedip kullanabileceğiniz birçok açılabilir özellik var.

Oyun içine yavaş yavaş değinecek olursak ilk olarak, seçim yapabileceğiniz dört karakter sınıfınız var. Demirciler bir kalkan ve çekiçle donatılmıştır. Avcının yayı bulunmakta olup seçerseniz yayı kuallanmayı öğrenmelisiniz. Mağazada diğer karakter sınıflarının kilidi açıldığında bilinki oyun daha da güzel hale gelecek. Burada diğer oyunlardan farklı olan bir nokta var bu da tüm silah türlerinin, uzmanlık alanlarına bakılmaksızın herhangi bir karakter kategorisiyle donatılabilmesidir, böylece deneme şansınız bulunmaktadır, ancak karakterinizin onu iyi kullanabildiğinden emin olun. Karakter istatistikleriniz belirli bir silahı kullanmak için yeterli değilse, yapmanız gereken tek şey sallanmak ve vurmaktır. Bu aynı zamanda sihirli saldırılar için de geçerlidir.

Mutlaka göz atın => Cyberpunk 2077 Hileleri

Müzik ve ses hakkında çok vasat olmasa da pek bir şey söyleyemem ama bizi uç noktalara taşıyamaz. Vasat fantastik roman müziği eşliğinde, oyundaki ses tutarlı düzeyde kulağımıza yansımaktadır. Eğer sesi açarsanız, daha fazla seslendirmeye şahit olabilirsiniz. Bir süre sonra müzikler tekrar etmeye başlamaktadır.

Şimdi oyun hakkında konuşalım. Başlık / menü ekranında yeni bir oyun başlatabilir, eski bir oyunu yükleyebilir, son kayıttan devam edebilir, çevrimiçi bir oyun başlatabilir, efsane mağazasına göz atabilir veya seçenekler menüsünü karıştırabilirsiniz. Seçenekler menüsünde, yardım ekranına göz atabilir, farklı oyun seçeneklerini değiştirebilir, ses ayarlarını yapabilir ve kontrol şemalarını görüntüleyebilirsiniz.

Zorluk seviyeleri Apprentice, Journeyman ve Master olarak nitelendirilmektedir. Açıkçası, zorluk ne kadar yüksekse, ganimet o kadar çok ödüllendiriliyor. Üç karaktere kadar kontrol edebilir ve partinizi uygun gördüğünüz gibi oluşturabilirsiniz. Dört başlangıç ​​sınıfı Blacksmith, the Hunter, the Scholar ve The Ozgurdur. Başlangıçta sınırlı olsa da, grubun her üyesini adlandırabilir, rengi ve görünümü özelleştirebilirsiniz.

Epic Games For The King Sistem Gereksinimleri

For The King Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64
İşlemci: Intel Core2 Duo E4300 (2 * 1800) / AMD Athlon Dual Core 4450e (2 * 2300) or equivalent
Bellek: 4096 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 8800 GTX (768 MB) / Intel HD 4600 / Radeon HD 3850 (512 MB)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

For The King Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64
İşlemci: Intel Core i5-4570T (2* 2900) / AMD FX-6100 (6 * 3300) or equivalent
Bellek: 4096 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti (2048 MB) / Radeon HD 7850 (2048 MB)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

For The King Tanıtım

Yazar hakkında

Hakan Beledin

Yorum yap!