Oyun

Eğlenceli İnternetsiz Mobil Oyunlar

Yazar - Hakan Beledin

İnternetsiz mobil oyunlar, bu yazımızda sizlere internetiniz olmadığı zamanlarda keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunlardan bahsedeceğiz. Bu oyunlar internetiniz olsa bile zaman geçirmek istediğinizde oynayabileceğiniz ya da sıkıldığınızda hemen elinize alıp sıkılmanızı giderebileceğiniz oyunlardır. Günümüzde pek çok mobil oyun İnternet bağlantısı gerektirir ve tek oyunculu bir oyun olsa bile bazen sinir bozucu olabilir. Özellikle internet olmadığında vakit geçirmek için cep telefonlarında oyun oynamamız gerekebilir. Günümüzde mobil oyun dünyasının gelişmesiyle birlikte birçok farklı mobil oyunu internet olmadan oynayabiliyoruz. Çoğu zaman insanlar uçaklarda ya da elektrik kesildiği zaman bu gibi yollara başvuruyor olsa da indirme sayıları ve puanlamaları oldukça yüksek oyunları sizler için yazımızda derledik. İnternetsiz mobil oyunlar listemizi incelemek için makalemizi okuyabilirsiniz.

İnternetsiz Mobil Oyunlar Listesi

Plague Inc.

İnternetsiz mobil oyunlar listemizin en başında yer alan Plague Inc. oyununda başa çıkmanız gereken 9 hastalık bulunuyor. Bu hastalıkları önlemeniz ve çevreye yayılmamasını sağlamanız gerekmektedir. Çok oyunculu mod sayesinde, iyileşme ve savunma sürecinde arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Son güncelleme ile birlikte en çok tercih edilen modlardan bir tanesidir. Arkadaşlarınızla oynadığınız hem daha keyifli hemde başarılı olma oranınız artmaktadır.

 • Kendi planınızı oluşturabilir, yeni hastalıklar veya tedavi türleri geliştirebilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. bu oyunda plan yapmak oldukça önemlidir. Bir stratejiniz olmalı ki ona göre hareket edebilin. Plansız gitmek bir yerden sonra patlak vereceği için ne yaptığınızı bildiğinize emin olun.
 • Gerçek zamanlı hastalık modelinde görülen etkileri gözlemlemek için bir grafik tasarım geliştirip hastalığı detaylıca inceleyin.
 • Gerçek küresel veriler, istatistikler ve mikroskobik biyolojik davranışlarını oyunla birleştiren şirket gerçeğe yakın verileriyle dikkat çekmektedir.
 • Tamamen gerçekle uyumlu, biyolojik etkileşimi gözlemleyen teknolojisi sayesinde aynı korona virüsü gibi etkileri oyunda görebilirsiniz. Dünyada bu hastalığın yayıldığından bu yana büyük bir tırmanışa geçen bu oyun insanlar tarafından daha çok oynanmaya başlamıştır. İnsanların akıllarındaki meraklı düşünceleri oyun sayesinde gidermiş olup ne gibi sonuçlar doğuracağını da gözlemleme şansı bulmuştur.

Smash Hit

Smash Hit, camdan başlamanız ve çeşitli yüzeylere demir toplar fırlatmanız gereken birinci şahıs oyunudur. Bir zamanlar arkadaş ortamında oynadığımız bu oyun internetsiz bir alanda oynanacak en güzel oyunlardan bir tanesidir. Amacınız görünen her şeyi yok ederek puan kazanmaktır. Kamera uyumlu bir şekilde hareket ediyor ve tek göreviniz topu atmak istediğiniz ekrana dokunmak. Elbette oyunun gerçekçi fizik motorunu da göz önünde bulundurmanız gerekiyor çünkü topunuz çoğu zaman hedefe ulaşamayacak. Smash Hit ile ilgili en ilginç kısım, her bir elementin her seviyedeki farklı tasarımları ile sizlere zorluk çıkartmasıdır.

Mutlaka göz atın => Hitman 3 İnceleme

Eğer topu doğru yerden geçiremezseniz camlar kırılır. Toplar tükendiğinde, Smash Hit oyunu sona erer, bu nedenle çok hızlı hareket etmek ve onları hemen boşa harcamak istemezsiniz. Bu nedenle, her topu atarken akıllıca kararlar vermelisiniz çünkü iyi bir atış daha fazla değer ve daha fazla puan getirir. Smash Hit, güzel grafikleri ve basit oynanışı birleştiren mükemmel ve eğlenceli bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu oyun telefonunuzda yer alması gereken, sıkıldığınızda güzel vakit geçirebileceğiniz oyunlar arasında yer almaktadır.

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3, Tekken oynadıysanız bu oyunu oynamak için pek çaba harcamanıza gerek yok. Aynı mantıkta mekanikleri bulunan bu oyunda birçok karakter yer alıyorken internetsiz kaldığınızda oynayabileceğiniz nadir dövüş oyunlarından bir tanesidir.

 • Modern 3D grafikler, gerçekçi fizik ve animasyon.
 • 3 farklı dövüş stilini kendi özel oyun tarzınızda birleştirme fırsatına sahip olun.
 • Çok sayıda farklı silah ve ekipman.
 • Birçok özel gölge yeteneği, ayrıcalık ve yükseltme.
 • Seyahat edebileceğiniz, harika yerler ve hikayelerle dolu devasa bir dünya haritası.
 • Büyüleyici ana hikaye ve sınırsız yan görevler.
 • Düzenli temalı oyun aktiviteleri ve özel ödüller sağlar.
 • Düello modu.

Real Racing 3

Geçtiğimiz senelerde piyasaya çıkan ve hala popülerliğini koruyan Real Racing 3 indirme sayılarının artmasıyla yeni yılda kullanıcı kazanmaya devam ediyor. 8 yarışmacının yer aldığı yarışma sisteminde, sürüş ve yarış becerilerinizi gösterin, diğer oyuncuları keşfedin ve gerçek zaferler kazanın. Oyunda 4000’den fazla etkinlik bulunuyor olup bu etkinliklere katılmak ve yarışları tamamlamak oldukça keyiflidir. Bu farklı etkinliklere katılın ve becerilerinizi farklı platformlarda sergileyin.

Yarış sırasında arabanızı değiştirin ve diğer rakipleri şaşkına uğratın. Alabildiğiniz en iyi arabayı alın ve yarış sisteminde en önlerde yer almak için bütün çabanızı ortaya koyun. Modifiye konusunda oldukça başarılı olan bu oyunda istediğiniz gibi aracınızı özelleştirmeniz mümkün kılınmıştır. “Real Racing 3” te her şeyin size gerçek bir yarış deneyimi sunacağı düşünülüyor. Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesinin yardımıyla, araba ve parça ayrıntılarının yanı sıra kaza ayrıntılarını da çok gerçekçi bir şekilde görebildiğiniz nadide oyunlardan bir tanesidir. Real Racing 3’ü sadece telefonda değil PC veya Mac gibi cihazlarda da oynayabilirsiniz. Tabii ki Pc’de oynarsanız yüksek çözünürlüklü yarış deneyiminin gerçekçiliğini daha da artırabilirsiniz.

Alto’s Odyssey

 • Alto’s Odyssey, beğenilen Alto macera oyununun devamı niteliğinde olup minimalist oyun türü ile birlikte birçok kullanıcının tercih ettiği oyunlar arasında gelmektedir.
 • Öğrenmesi kolay, oynaması zor olarak adlandırılan bu oyunun sadece alışması zaman almaktadır. Sezgisel yanıtla 180 hedefin tamamını tamamlamak için arka arkaya kombinasyonlar yapmanız gereken mekanikleri bulunmaktadır.
 • Kum tepelerinden kanyonlara, tapınak şehirlerine kadar her biri benzersiz görsel efektlere ve oyun deneyimlerine sahip çeşitli arazileri keşfedin. Haritalar arka planda çok fazla aktif olarak görülmese de biraz daha blurlu bir şekilde ortam hazırlayan önemli bir etkendir.
 • Yeni güncelleme ile birlikte gökyüzünde fazlaca zaman geçireceğinize benziyor. Gökyüzündeki sırları keşfetmek için sıcak hava balonlarını, hareketli yolları ve duvarları kullanın.
 • Çöller, kum fırtınaları ve göktaşları gibi dinamik ışıklandırma ve mevsimsel etkilere ek olarak, kum girdaplarına ve akıntılara da ev sahipliği yapar.

Earn to Die 2

Earn to Die birinci serisine nazaran daha fazla geliştirme yapabileceğiniz bir oyunla karşı karşıyasınız. Zombilere karşı arabalarınızı güçlendirin ve en uzak mesafeye gitmek için elinizden geleni yapmalısınız. Tabii ki burada paranızı doğru kullanmak çok önemlidir. Her yeni bölümde zombilerin dayanıklılığı bir seviye daha artarken, aynı zamanda çok fazla zombiyle de karşı karşıya kalacaksınız. Earn to Die 2, önceki sürümden beş kat daha uzun olan yeni bir hikaye modunu kullanıcılarla buluşturuyor. Oyun eski oyunda yer alan çöl haritasını terk ediyor ve zombilerle çevrili şehrin derinliklerine iniyor. Seviye artık çok aşamalı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Yeraltı tünellerinden harap olmuş üst geçidi geçin veya zombi dolu epik bir fabrikayı parçalayın.

Hangi yolu seçerseniz seçin zombiler asla peşini bırakmayacaktır. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda zorluk seviyesinin giderek artması da oyunu daha oynanabilir kılmıştır. En yeni değişiklikler de arabalarda gerçekleştirilmiştir. Spor arabalar, itfaiye araçları ve hatta dondurma kamyonları dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve yükseltin. Her araba, zırhlı araç gövdeleri, tavana monte edilmiş silahlar, çok amaçlı roketler vb. Gibi bir dizi yükseltilmiş ürünle donatılabilir hale gelmektedir. Bunları bölümlerde kazandığınız paralarla takabilir en önemli olanlara öncelik vermenizi öneririz. İnternetsiz mobil oyunlar listemizin böylelikle sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Yazar hakkında

Hakan Beledin

Yorum yap!