Bedava İnternet

Bedava İnternet Veren Uygulamalar [Çalışıyor]

İnternet kullanımının tüm yaş gruplarında yaygınlaşmasıyla birlikte, çeşitli operatörlerin internet kullanımı ile alakalı kampanya ve uygulamaları bulunmaktadır. Bu yazımızda bedava internet veren uygulamaları tanıtacağız.

 

 

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell operatöründe “BİP” adı verilen uygulamayı indirerek ve kullanıma başlayarak bedava internet hakkı elde edebilirsiniz. Bu uygulama, görüntülü konuşma ve mesajlaşma özelliklerini içinde barındırır. Kullanıcılarına belirli bir mesajlaşma hedefi koyar ve o sınır aşıldığında bedava 2GB internet verir. Ancak bu internet kullanımı 24 saat ile sınırlıdır. Her ay, uygulamanın kullanılmasının yoğunluğuna göre mesajlaşma sınırı değişebilir. Kullanıcılar bu sınırı aştıkları takdirde bedava internet hakkını elde etmiş olurlar.

Turkcell operatörüne ait diğer bir uygulama ise “Dijital Operatör” uygulamasıdır. Hat kullanıcıları, hat üzerinde yapmak istedikleri işlemleri dijital operatör uygulamasına girerek kolaylıkla yapabilirler. Uygulama içerisindeki “hediye havuzu” kısmından, belirli aralıklarla bedava internet elde edebilirsiniz. Bazen günlük, bazen de haftalık olarak hediye GB kazanabilir; elde ettiğiniz bu hakkı size verilen süre dahilinde kullanabilirsiniz.

 

 

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

“Vodafone Yanımda” uygulaması, bedava internet veren uygulamalar arasındadır. Vodafone kullanıcıları bu uygulamayı indirdikten sonra “Bana Ne Var?” bölümünden hediye çarkını çevirirler. Bir kullanıcı haftada bir kez bu çarkı çevirerek çeşitli hediyeler kazanır. 20 GB kadar bedava internet veren bu uygulamada, hoşunuza gidecek birbirinden farklı hediyeler de kazanabilirsiniz.

“İnternet Avcıları” adlı uygulama da Vodafone operatörüne ait, 26 yaş altındaki kullanıcılara özel bedava internet veren bir uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra, telefon bilgilerini girip bedava internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom operatörüne ait “Online İşlemler” uygulaması da bir başka bedava internet veren uygulamadır. Telefonunuza bu uygulamayı indirdikten sonra “sil süpür” adlı bölüme gelerek, belirlenen şartlarda bedava internet elde edebilirsiniz.

“Tambu” uygulaması da Türk Telekom’a ait bir uygulamadır.  Akıllı klavye uygulaması olarak bilinen Tambu, Selfy’lilere özel bir ay geçerli olmak üzere 1 GB  interneti kullanıcılarına hediye etmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra sizlere verilen hediye kodunu girdiğiniz takdirde internetiniz hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!