Oyun

Battle net Uygulama Güncelleme Detayları

Battle net Güncellemesi
Yazar - Hakan Beledin

Battle net güncelleme, Blizzard firması yıllardır istemcilerine güncelleme getirmemesi ile olumsuz yorumların hedefi haline gelmişti. Yıllar sonra ilk kez, Blizzard nihayet Battle.net başlatıcısında köklü büyük değişiklikler yapacağını belirtti. Güncelleme bir süredir beta testindeyken, nihayet tam sürümüne hazır, Kuzey Amerika’nın bazı bölgelerine yayılmaya başlayan bu güncelleme ülkemize hangi tarhite geleceği şuanda tam olarak netlik kazanmadı. Sevdiğimiz oyunlara giriş yapmak için kullandığımız bu sistem yıllardan beri hiçbir farklılık göstermemesi üzerine böyle bir yeniliğe gidilmiştir.

Battle net Güncelleme Detayları

  • Seçenekler arasında artık daha rahat tıklayabiliceksiniz. Oyunlarınızı favorilere alabilir ve erişim kolaylığı için düzenleyebilirsiniz
  • Tam sayfa görünümünde haberler gelmesi düşünülüyorken, oyun içeriği için çok daha kapsamlı bir düzen sağlanacağı bilinmektedir.
  • Arkadaşlarınızı ve her oyun sekmesinde neler yaptıklarını daha iyi görebilmeniz için yenilenmiş bir sosyal bölme yer alacak.
  • Erişilebilirlikle ilgili önemli iyileştirmeler yer alıyorken bunlardan bir tanesi, klavyenizle uygulamanın çoğunda daha rahat hareket etme özelliği eklenmiştir,
  • Renk kontrastı daha iyi hale getirildi
  • Mesajlar ve indirme durumu için yeni, tek bir yerde toplanmış bildirim merkezi eklenmiştir.

Mutlaka göz atın => Oynamanız Gereken Xbox Series X Oyunları

Battle net Uygulama Güncellemesi

Oyunlara girmeden önce arayüzde aradığınızı bulmak ya da kolayca erişim sağlamak konusunda değişiklikler bulunuyor diyebiliriz. Blizzard, ileriye dönük başlatıcı değişikliklerini iyileştirmeye ve yinelemeye devam edeceklerini son açıklamasında belirtti.

Blizzard Oyunları

Overwatch® 2
Overwatch®
World of Warcraft
World of Warcraft®
Hearthstone®
Heroes of the Storm™
Warcraft® III: Reforged™
Diablo IVDiablo® IV
Diablo® Immortal™
Diablo® III
StarCraft® II
StarCraft®: Remastered

Yazar hakkında

Hakan Beledin

Yorum yap!