Bedava İnternet

Ağustos 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri[Çalışıyor]

10 gb bedava internet yapma yolları 2020

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri ile kampanyalar Vodafone tarafından başlatılmış olup, korona virüs nedeniyle okula devam edemeyen öğrencilerine destek olmak açısından kampanyalar dahil olmak üzere tüm Vodafone abonelerine yönelik kampanyalar düzenlenmektedir. Vodafone tarafından temmuz ayı için sunulan kampanyaları öğrenmek için yazımızı okuyabilir ve kampanyalara katılım sağlayarak bol bol internete girebilirsiniz.

 

 

Vodafone Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Paketi

Korona virüs nedeniyle üniversitelerinde tatil edilmesi nedeniyle dersler uzaktan eğitim ile yapılırken, Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri kapsamında üniversite öğrencilerine 6 GB bedava internet hediye edilmektedir. Yükseköğretim Kurulu bünyesindeki üniversitelere ait web sitelerinde kullanılabilecek bedava internet 3 ay boyunca yenilenecektir. Aynı zamanda faturalı ve faturasız tüm aboneler için geçerli bir kampanyadır.

 

Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Paketi

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak sunulan Vodafone Red abonesi olan aboneler için düzenlenen kampanya kapsamında tarife seçiminde Red tarifeyi seçen abonelere hoş geldin hediyesi olarak 20 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilmektedir. Vodafone Mağazaları üzerinden numara taşıma ya da faturasız hattan faturalıya geçiş yapan ve Red ya da Red’li Genç Tarifeleri’nden birini tercih eden abonelere verilmektedir. Tercihinizi yaptıktan sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Ek Paketler’’ menüsünden 20 GB bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!