Bedava İnternet İnternet Dünyası

Ağustos 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

vodafone-eba-6-gb-nasil-yapilir-eba-vodafone-turk-telekom-turkcell-hediye-internet

Türk Telekom evde kalmayı eğlenceli hale getirmek için Mayıs ayında bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.

 

 

Türk Telekom uygulamalarını kullanarak Mayıs ayına özel bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde hattınıza anında internet yüklenmektedir. 

 

 

Bu kampanyalardan bazıları ise:

  • Sil Süpür Kampanyası,
  • EBA kampanyası,
  • e- fatura Kullan 1 GB Hediye Kampanyası,
  • Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası,
  • 5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası,
  • Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB Kampanyası olarak sıralanabilir.

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Sil Süpür Türk Telekom’un en çok tercih edilen kampanyaları arasında yer almaktadır. Mayıs 2020 için Türk Telekom, Sil Süpür kampanyası ile gençlerin evde sıkılmadan kalması için destek sağlıyor. Faturalı ve faturasız tüm kullanıcılar bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Sil Süpür oyununa katılabilmek için Online İşlemler uygulamasının telefona indirilmiş olması gerekmektedir. Ardından giriş yaparak Sil Süpür oyununa katılabilirsiniz.

EBA Bedava İnternet Kampanyası

EBA Bedava İnternet Kampanyası Mayıs Ayına özel 8 GB bedava internet paketi sunan kampanyaların başında gelmektedir. Özellikle tüm dünyayı saran salgın sebebiyle öğrencilerin evden eğitim görmesini sağlamak ve internet sorununu kaldırmak için tasarlanan bu kampanyada öğrencilerin internet sorunu yaşamadan derslerini takip etmesi için 3 GB olan internet paketi limitini 8 GB’a çıkarmıştır. Kampanyaya katılmak için ‘’EBA’’ yazılarak 5555’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Mayıs 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyası arasında bol bol internet kazandıran bir uygulama olan ‘’Türk Telekom’a Hoş Geldin Kampanyası’’ yeni Türk Telekom’lu olan abonelerine bol bol hediye internet dağıtmaktadır. Özellikle faturasız hat kullanıcısı olarak Türk Telekom’lu olan kişilerin aboneliklerinin ilk üç ayı boyunca 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması kampanyadan faydalanması için yeterlidir. Bu kişiler 15 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanma şansına sahiptir. Bunun yanı sıra internet haricinde 750 dk konuşma paketi ile 750 SMS paketi otomatik olarak hattınıza da yüklenmektedir. Kampanyaya katılmak için‘’BOLBOL’’ yazmanız ve 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Mayıs 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında en bol hediye veren kampanya budur.  Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom Bayileri’ne giderek 4.5G’ye geçebilmektedir. Bu aboneler 30 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. 4.5G SİM kartınızı aldıktan sonra ilk olarak hattınızın aktif olması için ‘’ 4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!