Bedava İnternet

2020 Haziran Güncel Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Tüm operatörlerin internet kullanıcılarına özel ücretsiz olarak sunduğu kampanyalar bulunmaktadır. Bu yazımızda ücretsiz internet kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell 2020 Güncel ücretsiz internet kampanyaları

“İlk Ay Fayda” kampanyası Turkcell operatörünün, abonelerine özel hazırlamış olduğu bir kampanyadır. Kampanyaya göre 12 ay tarifede kalma sözüne istinaden 10 GB, 20 GB ve 30 GB şeklinde internet hediyeleri verilmektedir. Bu hediyeler sadece tarifenin ilk ayında geçerlidir.

“Joker Hediyeler Kampanyası” adıyla düzenlenen Turkcell ücretsiz internet kampanyası da faturaları hatta sahip abonelere özel olarak düzenlenmiştir. Bulunduğu tarifeden bir üst tarifeye geçen abonelere Turkcell tarafından ücretsiz internet hakkı verilmektedir.

 

 

“10 GB Hediye İnternet Kampanyası” da yine Turkcell tarafından sim kartı 4.5G uyumlu olan abonelere özel hazırlanmıştır. Sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattına sahip olunması bu kampanyanın geçerli olabilmesi için gerekli şartlar arasındadır.

“EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası” Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Covid-19 virüsünden dolayı okulların tatil edilmesine istinaden düzenlenmiş olan bir kampanyadır. Turkcell’e ait olan BİP uygulamasından EBA’da (Eğitim Bilişim Ağı) geçerli olmak üzere 3 GB hediye internet verilmektedir.

Vodafone 2020 Güncel Ücretsiz İnternet Kampanyaları

“Kaçmaz Kırmızı Fırsatları” kampanyası Vodafone güncel ücretsiz internet kampanyaları arasındadır. Vodafone yanımda uygulamasına girerek bu fırsatlara erişebilir ve ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz.

“Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası”, okulların Covid-19 virüsünden dolayı tatil edilmesinden dolayı, uzaktan eğitim alacak öğrencilere özel tahsis edilmiş ücretsiz internet kampanyasıdır. Vodafone aboneleri toplamda 6 GB olarak bu ücretsiz internet kampanyasından faydalanabileceklerdir.

“Supernet 4.5G” kampanyası, sim kartın 4.5G uyumlu olması halinde Vodafone tarafından bir ay geçerli olmak üzere 5 GB internetin abonelerin hattına yüklendiği bir kampanyadır.

“Hediye 5 GB Kampanyası”, Vodafone Red tarifesine geçenlere aylık 5 GB olarak ücretsiz internet sunduğu kampanyadır. Bu kampanya senede toplamda 60 GB internet kazanılmasını sağlamaktadır.

Türk Telekom 2020 Güncel Ücretsiz İnternet Kampanyaları

“4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası” Türk Telekom’un 4.5G’ye geçenlere sunmuş olduğu ve 30 gün boyunca geçerli olan 30 GB ücretsiz internet hediye ettiği bir kampanyadır.

“Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası” Covid-19 virüsünden dolayı Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlatmış olduğu uzaktan eğitim sürecine katkıda bulunmak için Türk Telekom’un öğrencilere sunduğu 8 GB ücretsiz internet kampanyasıdır.

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!