2019 Binox Saç Çıkaran Serum ve Şampuan Kullananlar - Kullanıcı Yorum
Nedir ?

2019 Binox Saç Çıkaran Serum ve Şampuan Kullananlar

binox

Binox, Bingöllü fatih lakaplı girişimci tarafından uzun yıllar araştırma sonucunda el edilmiş serumun patent almış halidir. Öncesinde Bingöllü fatih saç serumu olarak büyük bir popülerliğe kavuşmuştur. Sosyal medyada sebze, meyve, bitki ve toz bitki kökleri ile canlı yayınlar da ürünlerini hazırlayıp pet şişelere doldurarak satış yapan bingöllü doğal içerikler ile ürün hazırladığı için kısa sürede popüler olmuştur. Kozmetik firmaları ve saç ekim merkezlerinin yanı sıra kendisini taklit eden sahte ürün yapımcıları tarafından ruhsatsız ürün satışı adı altında şikayetler meydana gelmiş böylece hem sosyal medya hesapları kapatılmış hemde yargı önüne çıkarılmıştır. Daha sonra işi yasal boyuta geçirmek zorunda kalan bingöllü, binox markasını tescil ederek bu zorluğun üzerinden gelmiştir.

Binox Şampuan

Binox Şampuan

Binox Saç Çıkartıyor Mu?

Akabinde Bingöl’de görkemli bir mağaza hazırlayıp Binox’un alt yapısını hazırlamıştır. Binox bugün yapılan araştırmalara göre kısa sürede iyi bir çıkış yaklaşmış durumdadır. Öyle ki yüzlerce kimyasal İlaçlar ile saç çıkaran serum hazırlayan firma ve şahısların TV reklamları, gazete dergi ve İnternet sosyal medya reklamlarına rağmen Binox kadar popülerlik yakalayamadı. Binox kullananlar aynı zamanda üreticisi Bingöllü fatih’e karşı ayrı bir sevgi duymaktadırlar. Dürüstlüğü ve para amacının güdülmemesi insanların sevgisine sahip olmasını sağlamış durumdadır.

Binox ürünlerini kullananlar oldukça memnun durumdadır. Sadece facebook üzerinde paylaşımlar yapan Binox, kullananların öncesi ve sonrası resimlerini incelediğimiz de yaklaşık 3 ay içinde muazzam sonuçlar elde edildiğini görüyoruz. Özellikle binox saç serumu, binox şampuan ve dermaroller tarak birlikte kullananların çok etkili sonuçlar aldığı kelliğin tamamen ortadan kalktığı anlaşılıyor.

2019 Binox Kullanıcı Yorumları

Ürün sayfasını detaylı inceleme yaptığımız da herşeyin temelinde disiplin yattığı anlaşılıyor. Ürünlerin saç çıkardığına dair şüphenin ortadan kalkması ile birlikte Ürünler hakkında açıklama yapan Bingöllü fatih ‘ bu büyü yada sihir değildir. Düzenli kullanılmadığı takdirde kısır bir döngü oluşacaktır. Düzenli kullanan herkes yeni saçlarına kavuşacaktır. Keza aynı şekilde bırakınca da muhakkak saçların eskisi gibi sağlıklı güçlü kalın olması gerekir. Ortalama 12 ayda bu kıvamı yakalandıktan sonra ürün abiden bırakılmamalıdır. Günlük 2 kez kullanımdan günlük 1 kullanıma zamanla 2 günde bir kullanıma şekilde kademeli olarak azalta azalta bırakmak gerekiyor. Aksi halde saçlar aniden bırakıldığı için strese girip tekrar dökülebilir’ demecine yer veriyor.

Binox kullananlara göz atmak için facebook sayfalarına göz atmanız gerekiyor. Alt kısımda vereceğimiz link ile binox facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.
Facebook : saç çıkaran serum

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

12 Yorum

 • Binox konuları blogumda var. Baya iyi hit getiriyor. Rakiplerinin adsense üzerinde bol reklam vermesi nedeni ile baya gelirlerimde artış oldu.

 • Sayfada paylaşılan sonuçlar çok şaşırtıcı. Araştırdım bir çok webmaster blogu bu konuya değinmiş. Bende blogumda bu hakkında paylaşım yapacağım. Şu sıralar adsense gelirlerine ihtiyacım var.

 • Üst komşumun lakabı kel niyazi adam kullanırken dalga geçiyorduk 7 ay kullandı şimdi fön çekiyor Halen de kel niyazi diyoruz.

 • Çok etkili bir ürün ben açıkçası 3 ay araştırdım. Kullanmakta tedirginliğim vardı. Çünkü bazı yerlerde yan etkisi olacağını kimyasal şeyler içerdiği yazılıyordu. Sonra anladım ki bunlar ürünü kullanan insanlar değil hepsi ön yargı ile olaya baktıkları için bir anlam veremiyorlar. Bundan dolayı olsa olsa içinde şunlar vardır yazıyor. Çünkü kimse bir bingöllünün bunu başardığına inanmak istemiyor. Ürünleri 40 gün oldu kullanıyorum. Ürün onay almış ve sağlık bakanlığı tarafından içeriğinde hep bitkisel içerikler yazıyor. Yani kimyasal olsaydı bunu kutuya yazmak zorundalar. Aksi halde ürün onay alamaz. Bunlarda zaten klinik testler ile sağlık bakanlığına sunuluyor. Kısacası ürünün önünü kesmeye çalışan çok insan var ama ürün gittikçe popüler oluyor. Çünkü güzel sonuçlar veriyor. 40 günde ufak kıllar doldu kafamın her yerinde çıktı. Ama şu gerçek ki aniden bırakmamak gerekiyormuş. Saçlar olgunluk evresine ulaştığında serum azaltarak bırakmak gerekiyormuş. Ben binox losyon şampuan ve dermaroller tarak kullanıyorum. Aksatmadan düzenli günde 2 kez kullandığım için çok güzel sonuçlar alıyorum.

 • Bende binox saç çıkaran şampuan kullanıyorum. Herhangi bir kellik problemim yok ama saçlarım sönük olduğu için kullanmaya başladım. Açıkça ifade etmek gerekirse 37 yaşındayım saçlarım İlk kez bir şampuan ile dost olmuş vaziyette. Çok canlı ve dinç görünüyor. Birde beraberim de fark etti daha sık berbere gidiyorum. Sanırım hızlı saç uzatan da bir şampuan. Bingöllü fatih teşekkürler sana iyi ki varsın.

 • Saç çıkaran mavi su Türkiye de ilk üreten adam bingöllü fatih daha sonra sahtekarlar çoğaldı binox çok güzel sonuçlar veriyor yakın zamanda elde ettiği ün çok popüler.

 • Dikkat edin çoğusu bingöllü fatih abiden alıp etil alkol ile 4 e bölüp satıyorlar. Orjinal ürün çok koyudur 9 defaya kadar bölünme olsa yine saç çıkarıyor. Toptan alıp sahtekarlar çoğaltıp satıyor. Hali ile herkese ben ürettim diyorlar fatih abinin derlerse herkes fatih abiden alır o nedenle kendilerinin yaptığını söylüyorlar.

 • Binox ; mavi losyon babası bingöllü fatih tarafından tescillenmiş firmadır. Arkadaşlar facebook sayfasından serum ve şampuan kullananlara muhakkak göz atınız. Dikkat satın alın demedim göz atın. Kullananların yorumları ve öncesi sonrası resimlerine göz atın.

  • Ben kullanıyorum minoxidil yok sahte firmalar bir zamanlar insanlar kullanmasın diye böyle bir algı oluşturmaya çalıştı ama dikiş tutmadı doğal olduğu bariz anlaşılıyor

 • 1 ay oldu kullanıyorum yeni kıllar çıkmaya başladı olan saçımda güçlendi şimdiden gözle görülür fark var bu kadar etkili olmasına şaşırdım saçıma düşkün biriyim kullanmadığım şey kalmadı hepsinde sonuç 0 ama bu gerçekten işe yarıyor ilk kez kandırılmamak tarif edilmez bir duygu fatih abi seninleyiz reis

Yorum yap!