Bedava İnternet

15 Temmuz Bayramı Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Vodafone 15 Temmuz 2020 kampanyaları yeni hızıyla devam etmektedir. 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizde yaşanmış olan darbe girişimine anında Türk halkı bir bütün olarak karşılık verdi. Darbe girişimini püskürtülürken o gün yaşanılan olaylarda birçok operatör kendi abonelerine destek olmak için ücretsiz dakikalar ve hediye internet paketleri sundu.

Bunlardan biri de Vodafone operatörü olup, diğer operatörler gibi hediyeler vermiştir. 15 Temmuz denilince akıllara ilk olarak o kötü sahneler gelmektedir, bu sahnelerin bir daha yaşanmaması adına ülkemizde her yıl 15 Temmuz özel olarak anılmaktadır. 15 Temmuz’a özel hediyeler vermekte olan operatörlerden olan Vodafone için 15 Temmuz kampanyası nasıl yapılır?

Kullandığınız Vodafone hattınız Faturalı ise sizde elektronik E-fatura kampanyasına katılarak hediyenizi şimdi alabilirsiniz. 7000’e kısa mesajla EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra E-posta adresinizi giriniz ve gönderiniz.
Vodafone 15 Temmuz bedava internet paketi şuan için aktif olmasa bile Vodafone’da birçok hediye internet paketi bulunmaktadır. Bir diğer Vodafone kampanyası ise Güvenli Depo uygulamasıdır. Bilindiği üzerine Vodafone tarafından geliştirilen Güvenli Depo uygulamasını indirerek ve uygulamaya giriş yaparak hediye 1GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone’da daha önceden ABONE SUPER kampanyasını yapmadıysanız ilk defa deneyenler için bu kampanya ücretsizdir. Lakin daha önceden yaptıysanız veya ABONE SUPER paketlerinden herhangi birini ücretli olarak adlıysanız kampanyadan faydalanamazsınız. Kampanyada ilk alımlarda ücretsizdir, daha önceden yapmadığınızdan eminseniz Aylık 2GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a gönderebilirsiniz. (ikinci denemelerde ücretli olduğunu unutmayın.)

Yazar hakkında

Oğuzhan İsa Temiz

Güncel SEO ve Marketing içeriklerini derleyip yazmayı seven yazar aynı zamanda kişisel bir blog edası içerisinde içerik üretiyor. Farklılaşan kişisel psikolojiler insanları başka bir insan haline bürünmeye zorlayabiliyor. Tabii bir filmde de geçtiği gibi " Evet,biz tüketiciyiz.Tutkulu bir yaşam tarzının yan ürünleriyiz. Cinayet,suç,fakirlik bunlar beni ilgilendirmiyor.
Benim için önemli olan magazin dergileri.500 kanallı TV,iç çamaşırım da kimin adının yazdığı…" bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Yorum yap!